KUNICE B – MIŘETICE 2:3

Na umělé travě v Újezdě a za osvětlení začali Kuničtí aktivně, pohlednými kombinacemi po stranách se dostávali do šancí, ale jejich zakončení chyběla přesnost. Hosté se bránili a podnikali nebezpečné brejky a ve 20. minutě míč po akci Jantače se Seidlem zakončil hlavou Přitasil – 0:1. Domácí pokračovali v tlaku, ale dobře organizovaná hostující obrana je do šancí nepouštěla a co prošlo, lapil Novák. Ve 36. minutě přišel další rychlý brejk a únik Vondráka zakončil Fialka do prázdné brány – 0:2. Těsně před odchodem do kabin Kuničtí zaslouženě snížili, když přetažený míč po rohu, krásně z voleje trefil Skála a prostřelil vše, co mu stálo v cestě – 1:2.

Druhý poločas začali lépe hosté, vytvořili si z tlaku standardní situace a v 62. minutě udeřili hlavičkou J. Kamarýta po rohu Jantače. Domácí se probudili, ale dlouhé míče k šancím nevedly. Až v 78. minutě Skála z trestného kopu s pomocí teče ramena hostujícího Fialky snížil na 2:3. Následně mohli zvýšit z brejků střídající Hájek, Jandák a Lalouček, ale sóla neproměnili. V závěru si domácí vytvořili standardní situace, ale obrana Miřetic si již výhru nenechala vzít.

„Utkání se hrálo ve vysokém tempu, ve kterém měli více ze hry domácí, ale my jsme dobře bránili a využívali chyby v defenzívě Kunic. Vstřelili jsme tři branky, o gól více než soupeř, a proto jsme zaslouženě vyhráli," zhodnotil zápas miřetický střelec třetí branky Jiří Kamarýt a povzdechl si: „ Je škoda, že jsme lepší výkony začali předvádět až v závěru podzimní části. Alespoň jsme si vylepšili svou pozici do jarních bojů o udržení v soutěži. Zaplať Pán Bůh za 11 bodů. Vlastní chyby nás připravily minimálně o dalších 6 bodů, což by nám výrazně pomohlo k lepší pozici v tabulce."

Branky: Skála 2 – J. Přitasil, Fialka, J. Kamarýt. Rozhodčí: Richtár. ŽK: 2:1. Diváci: 30. Poločas: 1:2.

Miřetice: Novák – Zajíc, K. Čáp, J. Kamarýt, Seidl – Turek, Jantač, Fialka, J. Přitasil – Vondrák, Doležal. Střídali: Lalouček, J. Hájek, Jandák.