MIŘETICE – MNICHOVICE 1:2

První poločas existovalo na hřišti pouze jedno mužstvo, a to Mnichovice, které po hlavičce Vyskočila po rohu a po tečované střele Rejky vsítily dva góly. A to ještě nastřelily těsně před přestávkou tyč.

Ve druhém poločase se domácí probudili. Vojta Přitasil nastřelil břevno, Turek zase orazítkoval tyč. Trefil se až krásnou střelou do šibenice K. Moudrý. Tlak domácích za vyrovnáním otupilo zbytečné oplácení Turka v 73. minutě, který musel po červené kartě do sprch. I v deseti se domácí hnali za vyrovnáním, dokonce vstřelili i gól, ale ten nebyl pro faul na brankáře uznán.

„První poločas jsme byli na ručník, podali jsme neskutečně mizerný výkon. Ve druhém jsme se zvedli a snížili. Pak přišel zkrat Turka, který nám cestu za vyrovnáním zkomplikoval. Přesto jsme dopravili míč do sítě, ale gól nám bohužel rozhodčí neuznal,“ posteskl si po zápase trenér Miřetic Petr Naňák.

Branky: 64. K. Moudrý – 18. Vyskočil, 34. Rejka. Rozhodčí: Mucha. ČK: 73. Turek (Miřetice). Poločas: 0:2.

Miřetice: Nerad – Vondráček (82. Jantač), K. Čáp, P. Čáp, Zeman – V. Přitasil, K. Moudrý, Turek, Jandák, J. Přitasil – Jenšík.