ŘÍČANY – MIŘETICE 1:1 PK 1:3

Hosté se už ve druhé minutě dostali do vedení brankou Jenšíka, když využil souhru s důrazným Jandákem. I dále měli navrch a podklouznutí domácího brankáře nevyužili při přečíslení dva na obránce Klenot s Jenšíkem. Několik minut poté Vojta Přitasil poslal balon kolem vybíhajícího gólmana po brankové čáře a Jandák dokázal nemožné a branku kuriózně přestřelil. 

Ve druhém poločase se hra vyrovnala, domácí vystřídali pět hráčů a vyrovnali v 64. Minutě Havelkou. V penaltovém rozstřelu zklamal pouze hostující Moudrý, domácí dvakrát vychytal Nerad, jednou minuly, takže Miřetice braly první dva body v soutěži.

„Opět zápas, který měl být v poločase rozhodnutý. My nedáme dvě tisíciprocentní šance, které by proměnil i invalida se slepeckou holí!!! A pak se strachujeme, vzhledem k tomu, že soupeř vystřídá pět čerstvých hráčů, alespoň o penaltový rozstřel,“ zlobil se po zápase trenér Miřetic Petr Naňák a dodal: „Bod jsme svojí nemouhoucností v koncovce ztratili. Doufám, že v příštím utkání posuneme produktivitu zase o kus dál a uhrajeme tři body.“  

Branky: 64. Havelka – 2. Jenšík. Rozhodčí: Kocourek. Poločas: 0:1.

Miřetice: Nerad – Semrád, K. Čáp, P. Čáp, Zeman – V. Přitasil, K. Moudrý, Klenot, Jandák, J. Přitasil – Jenšík.