Miřetice – Divišov 4:3 (4:1)

Již v prvním dějství se překvapivě rozhodlo o výhře Miřetic. Ty se hned po zahájení dostaly do vedení Jenšíkem, aby vzápětí vyrovnal Marek Hanuš. Následně, ale Jenšík zkompletoval hattrick a Kamarýt dokonal krásnou akci čtvrtým gólem Miřetic.

„Divišov jsme přehrávali a výsledkem byli čtyři branky, když akce před čtvrtým gólem byla pro diváky fotbalovou lahůdkou,“ byl spokojený s prvním dějstvím Petr Naňák.

To René Burcev tak nadšený z výkonu týmu v prvním poločase nebyl: „První půle byla sice vyrovnaná, ale z naší strany neurovnaná. Navíc jsme udělali tři hrubé chyby, které soupeř ztrestal. I my jsme měli šance, ale proměnili jen jednu,“ povzdechl si divišovský trenér.    

Ve druhém dějství byli Miřetičtí na hrušce a málem z ní spadli. Divišov se rozjel, góly L. Janovského a L. Svobody po rohových kopech zkorigoval na 4:3 a byl blízko vyrovnání, ale účastník I. B třídy, těsnou výhru uhájil i díky brankáři Neradovi. 

„Přišlo uspokojení a pod dojmem, že už to nějak dohrajeme, se karta obrátila a Divišov měl navrch. Nebýt výborného výkonu Fandy Nerada, tak jsme možná o vítězství i přišli,“ dodal k druhému dějství miřetický kouč, jenž pochválil gólmana.

„Do dvacáté minuty byl ještě zápas vyrovnaný, ale poté jsme soupeře jasně přehrávali, snížili na 4:3, ale vyrovnat už jsme nestačili,“ podotkl k druhému poločasu René Burcev.

Branky: Jenšík 3, Kamarýt – Marek Hanuš, L. Janovský, L. Svoboda. Miřetice: Nerad – Turek, Vlasák, K. Čáp, Zajíc – V. Přitasil, Jandák, Moudrý, Kamarýt, J. Přitasil – Jenšík. Střídali: Korejtko, Lalouček. Divišov: Oberleitner – Blažíček, Veselý, Říčař, L. Svoboda – J. Vondrák, Vávra, Srb, Lehán – Marek Hanuš – Pekárek. Průběžně střídali: Šmíd, L. Janovský, Hák, Zd. Janovský, Campodonico. 

Divišov hraje v sobotu 24. února na umělé trávě ve Voticích od 15 hodin proti Sedlci-Prčice. Miřetice hrají ve stejný den od 16 hodin na UMT Vlašim s Mladou Vožicí.