Miřetice jsou v extázi, nasypaly lídrovi pět gólů

Miřetice - V sedném nebi jsou hráči a diváci Miřetic, když ve fptbalové I. B třídě skolili lídra tabulky ze Zvole a ještě mu na cestu pžidali pět gólů.

19.10.2014

Po skončení zápasu svítil na tabuli stav 5:1.Foto: Jiří Kamarýt

MIŘETICE – ZVOLE 5:1

V prvním poločase byl zápas vyrovnaný. Domácí bojovali, ale hosté lépe kombinovali, ale jen po šestnáctku. Ve 20. minutě unikl Filip, na jehož centr si naběhl J. Hájek a poprvé rozjásal domácí fanoušky. Jenže radost jim vydržela jen chvíli, když se po standardní situaci a závaru prosadil Moravec. Jenže do kabin šli veseleji Miřetičtí, když si po rohu a dorážce Seidla srazil míč do vlastní sítě hráč Zvole.

Druhý poločas začal pro domácí pohádkově. Nejlepší muž na hřišti Filip napřáhl a křížnou střelou potřetí překonal brankáře hostů. Zvolští ale nesložili zbraně, tlačili se za snížením, ale nastřelili jen břevno, více jim domácí obrana nepovolila. Naopak na druhé straně po úniku Zajíc a v závěru střídající Lalouček po pasu K. Čápa a sólu upravili na konečných a překvapivých 5:1.

„Děkuji hráčům za všechno bojovali jako lvi, k tomu přidali fotbalovost a pět gólů. Obrana hrála špičkově, nepustila soupeře do šance a útočník Mirek Filip byl nejlepší na place. Nemůžu nikomu nic vytknout, klukům se zápas povedl a teď to musíme náležitě oslavit," byl v sedmém nebi po skolení lídra asistent trenéra Miřetic Pavel Hájek.

Branky: 20. J. Hájek, 43. vlastní, 46. Filip, 73. Zajíc, 89. Lalouček – 22. Moravec. Rozhodčí: R. Svoboda. ŽK: 2:1. Diváci: 120. Poločas: 2:1.

Miřetice: Hanuš – Zajíc, Seidl, J. Kamarýt, Macko – Přitasil, K. Čáp, Jantač (85. Lalouček), Turek (65. Jandák) – Filip, J. Hájek (78. L. Kamarýt).

19.10.2014 VSTUP DO DISKUSE

Veronika Vrecionová.

Veronika Vrecionová: Vesnickým obchodům a hospodám velmi ublížilo zavedení EET

První akce s názvem Recyklošití v Pyšelích.
40

Staré oděvy se v Pyšelích proměnily v pomůcky pro postižené děti

Zaječický masopust neurčuje církevní kalendář, ale ten muzikantský

Zaječice /FOTOGALERIE/ – I když se už opět tradiční zaječický masopust i letos konal takříkajíc s křížkem po funusu, tedy po Popeleční středě, což je začátek postního období před Velikonocemi vycházející tentokrát na 14. února, jeden z jeho iniciátorů, Martin Láska, má pro tuhle zvláštnost logické vysvětlení.

Velvarským návštěvníkům zazpíval v Benešově kanár

Benešov /FOTOGALERIE/ – Třetiligoví fotbalisté Benešova ani v šestém přípravném zápase neprohráli, tentokrát na své umělé trávě rozstříleli divizní Velvary tenisovým kanárem, když se dvakrát trefil střelec posledních dvou zápasů Michal Rataj (čtyři góly), po jedné brance přidali Engelmann, Turek, Filip a Esomba. „Je to krásný výsledek, ale stále je ve hře spousta nepřesností,“ dodal po vysoké výhře trenér Benešova Roman Veselý.

Maturitní ples studentů oktávy Gymnázia Benešov

Benešov – Až k maturitnímu plesu se po dlouhém, osmiletém studiu propracovali studenti Gymnázia Benešov. Studentský bál se konal v pátek 16. února v Kulturním domě Karlov a všem při něm zahrála kapela Unisono.

OBRAZEM: Sázavští fotbalisté vyměnili dresy za obleky

Sázava - Fotbalový Klub Kavalier Sázava uspořádal v pátek 16. února tradiční Fotbalový ples. Jako místo konání zvolil místní Společenský dům. O hudební stránku večera se postarala skupina TaHiMel, která svůj úkol zvládla opravdu na výbornou.