MIŘETICE – ZVOLE 5:1

V prvním poločase byl zápas vyrovnaný. Domácí bojovali, ale hosté lépe kombinovali, ale jen po šestnáctku. Ve 20. minutě unikl Filip, na jehož centr si naběhl J. Hájek a poprvé rozjásal domácí fanoušky. Jenže radost jim vydržela jen chvíli, když se po standardní situaci a závaru prosadil Moravec. Jenže do kabin šli veseleji Miřetičtí, když si po rohu a dorážce Seidla srazil míč do vlastní sítě hráč Zvole.

Druhý poločas začal pro domácí pohádkově. Nejlepší muž na hřišti Filip napřáhl a křížnou střelou potřetí překonal brankáře hostů. Zvolští ale nesložili zbraně, tlačili se za snížením, ale nastřelili jen břevno, více jim domácí obrana nepovolila. Naopak na druhé straně po úniku Zajíc a v závěru střídající Lalouček po pasu K. Čápa a sólu upravili na konečných a překvapivých 5:1.

„Děkuji hráčům za všechno bojovali jako lvi, k tomu přidali fotbalovost a pět gólů. Obrana hrála špičkově, nepustila soupeře do šance a útočník Mirek Filip byl nejlepší na place. Nemůžu nikomu nic vytknout, klukům se zápas povedl a teď to musíme náležitě oslavit," byl v sedmém nebi po skolení lídra asistent trenéra Miřetic Pavel Hájek.

Branky: 20. J. Hájek, 43. vlastní, 46. Filip, 73. Zajíc, 89. Lalouček – 22. Moravec. Rozhodčí: R. Svoboda. ŽK: 2:1. Diváci: 120. Poločas: 2:1.

Miřetice: Hanuš – Zajíc, Seidl, J. Kamarýt, Macko – Přitasil, K. Čáp, Jantač (85. Lalouček), Turek (65. Jandák) – Filip, J. Hájek (78. L. Kamarýt).