ZVOLE – MIŘETICE 3:1

Miřetická cesta na zápas byla dosti problematická. Auto řízené Turkem píchlo kolo, Filipovo dokonce bouralo. A tak do Zvole, s předstihem dorazilo pouze šest hráčů, zbytek po vyřízení formalit s policií a opravě, dorazil na zápas těsně před začátkem. Než se hráči převlékli, tak se začalo se zpožděním asi šesti minut.

Problémy na cestě ale hosty nerozhodily a v úvodních deseti minutách posadili domácí na kolotoč, ze kterého se jim točila hlava. Přitasilovu ránu ještě vyrazil gólman na roh, ale ve 4. minutě se již Miřetičtí radovali. Po autu Filipa napálil míč do břevna Přitasil a nová posila Pavlečko z dorážky již otevřela skóre. Následně ještě Přitasil zazdil dvě dobré příležitosti, když po sóle nesmyslně dělal kličku obránci a přišel o míč, podruhé ho vychytal gólman. A tak po čtvrthodině přišel trest. Po dlouhém nákopu si Grund poradil s obráncem a prostřelil Nováka. Poté se hra zklidnila, hrálo se mezi šestnáctkami a za zmínku stál jen volej hostujícího Jantače po pasu Filipa, zakončený střelou vedle.

Nástup do druhého dějství hosté nezvládli. Ve 49. minutě si na roh naskočil Hnát a hlavou rozvlnil síť – 2:1. Vyrovnání měl na noze Moudrý, ale po úniku Filipa střílel ve skluzu nad. Následně se hra přiostřila a padlo několik žlutých karet. V závěru hosté vrhli všechny síly do útoku, což vyrovnání nepřineslo, naopak Tomanec z brejku pečetil na 3:1.

„Kluci zápas odmakali, vytvořili jsme si více šancí, ale bohužel nám to body nepřineslo, i když jsme si alespoň bod zasloužili," smutnil po zápase asistent trenéra Miřetic Pavel Hájek.

Branky: 15. Grund, 49. Hnát, 89. Tomanec – 4. Pavlečko. Rozhodčí: Sixta. ŽK: 4:4. Diváci: 70. Poločas: 1:1.

Miřetice: Novák – J. Hájek, Zajíc, K. Čáp, Macko – Přitasil, Turek, Pavlečko, Jantač – Filip, Moudrý.