DIVIŠOV – ČELÁKOVICE 3:1

Výkon nebyl na oko krásný, ale účelný. Hráči narozdíl od prvních dvou zápasů nechali na hřišti vše, a proto pobrali všechny body. Již ve 2. minutě dostal pas za obranu Pekárek, naservíroval míč na zadní tyč a Vondrák do prázdné branky otevřel skóre – 1:0. Domácí se následně zatáhli do obranné ulity a hosté si dlouho nevěděli rady. Po dvaceti minutách už nacházeli okénka v divišovské obraně, ale trestný kop Slunečka vyrazil Šimáček a dvě sóla zakončil Pánek mimo brankové tyče. A tak opět udeřili domácí, když se do centru Pekárka položil Campodonico a netradičně hlavou zvýšil na 2:0.

Ve druhém poločase se hosté snažili ztéci branku Divišova, ale ten dobře bránil a jen dalekonosnou ránu Pikouse vytáhl Šimáček na roh. Po hodině hry mohli domácí definitivně rozhodnout, ale sólo Vondrák zakončil do brankáře a Campodonico do tyče. Až v 73. minutě vysunul Vávra Pekárka a ten po sólu obešel brankáře a zvýšil na 3:0. V závěru zápasu hosté tlačili – trestný kop Slunečka vyrazil Šimáček, Pinkas pálil nad a v 88. minutě se dočkali snížení z dorážky Bařinou.

„Bylo to ubojované vítězství. Hra sice byla kostrbatá, ale v koncovce jsme byli šťastnější. Kluci si sáhli na dno sil, za což jim velmi děkuji a také viděli, že pokud na hřišti nechají všechno, i srdce, tak se úspěch dostaví," poděkoval hráčům nový trenér Divišova Ivan Vondrák. Opět se tak ukázalo, že nové koště dobře mete.

Branky: 2. Vondrák, 40. Campodonico, 74. Pekárek – 88. Bařina. Rozhodčí: Žáková. Poločas: 2:0.

Divišov: Šimáček – L. Janovský (66. Hák), Z. Janovský, Marek Hanuš, Lehán – Svoboda, Cacák (61. Shapoval) – Campodonico (85. Stibůrek), Vávra, Vondrák – Pekárek.