Maršovice – Mníšek pod Brdy 5:0

Lépe začali hosté, když střela jejich útočníka těsně minula domácí branku. Poté však z levé strany unikl Šach a po jeho centru si hostující obránce srazil míč ve 14. minutě do vlastní branky - 1:0. Pak hosté zahrozily nastřeleným břevnem, ale domácí rychle zareagovali ve 25. minutě nádhernou přihrávkou Hlaváče na Drába, který obešel brankáře a zvýšil do prázdné branky - 2:0. Poté šel sám na brankáře domácí Hlaváč, ale gólman ho vychytal. Po rohu Šacha a následném faulu na Drába upravil ve 35. minutě z penalty na 3:0 R. Hašek.

Po přestávce se dostali hosté po centrovaných míčích do několika nebezpečných situacích, ale poté již dominovali domácí. V 55. minutě, po přiťuknutí Drába, poslal míč v jasné pozici vedle Moulík, ale poté po faulu na Drába zvýšil vedení z penalty na 4:0 R. Hašek. Na konečných 5:0 upravil po nezištné přihrávce Drába Řezníček a domácí mohli vstřelit i další góly, ale výstavní střela Hlaváče do tyče ani nepřesně zakončený únik Z. Šetiny už gólem neskočily. Stále více nervózním hostům byl naopak vyloučen hráč.

„Nepamatuji si, že bychom šli někdy do zápasu s tak velkou marodkou. Bez pěti hráčů základní sestavy a navíc s některými se sebezapřením hrajícími hráči jsme však podali výkon na hranici svých možností a po úvodním tlaku hostů jsme se postupně zlepšovali a zaslouženě vyhráli. Hráčům tímto děkuji, tři body jsme po debaklu z minulého týdne potřebovali jako sůl a doufám, že nám to pomůže v dalších zápasech. Navíc jsme snad dali i odpověď některým kritikům, kteří nás již předem odepisovali,“ měl radost z výhry trenér Maršovic Michal Hašek.

Branky: R. Hašek 2 (obě z PK), Dráb, Řezníček, vlastní. Rozhodčí: Karlík. ŽK: 2:5. ČK: 0:1. Diváci: 120. Poločas: 3:0.

Sokol Maršovice: M. Procházka - Hampešt, Pauer, T. Procházka, Žamboch - S. Šetina (80. Řezníček), R. Hašek, Hlaváč, Šach (70. Zderadička) - Dráb, Moulík (65. Z. Šetina).