Na fotbalovém hřišti si připomněli maršovičtí sportovci 85 let kopané v jejich obci.
Jako předkrm hlavního zápasu se uskutečnilo utkání dorostenců Maršovic, kteří nastoupili proti svým vrstevníkům z Teplýšovic. Utkání měli jasně ve své moci hosté, kteří zvítězili vysoko 4:0.
Poté na zelený pažit vyběhly přípravky Maršovic a Bílkovic. Domácí se tentokrát nenechali zahanbit a bílkovické špunty porazili 4:1.
Po mladých kopačkách následovalo na hřišti hlavní menu, střetnutí maršovického áčka, hrajícího okresní přebor proti internacionálům Sparty Praha.

Sparta Praha: Sova (55. Fürst) – Táborský (36. Caudr), Straka, Čabala (55. Sova), Slaný – Jurkanin, Pergl, Urban, Pešice (36. Raška) – Stratil, Denk.

V závěru zápasu se v brance Sparty objevil sekretář OFS Benešov Stanislav Fürst, což byl pro něj dodatečný dárek k jeho nedávným šedesátinám.
Vyrovnané utkání nakonec skončilo spravedlivou remízou 3:3, když se o domácí góly podělili Bartoš a Cihelka. Druhý gól si vstřelil ukázkovým vlastencem hlavičkou záložník Jurkanin. Za Spartu skóroval dvakrát Stratil a jednou Pergl.
V prvním poločase vyběhla na maršovické straně základní sestava prvního mužstva. Ve druhé půli si zahráli v prestižním zápase ti, kteří se nejvíce zasloužili o zdárný průběh oslav a kteří se nemalou měrou podílejí na chodu maršovického Sokola, což byla pro ně jen malá odměna za jejich práci pro místní fotbal.
Před necelými třemi stovkami spokojených diváků, kteří se nejvíce fotili s bývalým sparťanským trenérem Františkem Strakou, řídil utkání Radek Mrázek.
Po skončení posledního zápasu se uskutečnilo na hřišti vystoupení mažoretek a posezení s živou hudbou. Maršovické oslavy zakončil ohňostroj.