Maršovice - Jesenice 3:2

Domácí začali špatně a hned v 5. minutě se z trestného kopu ujali hosté vedení. Maršovičtí se jen těžko hledali a když po přihrávce R. Haška trefil T. Procházka pouze tyč, trestali hosté ve 20. minutě střelou z velkého vápna do šibenice podruhé. V těchto chvílích už o vítězství Jesenice málokdo pochyboval, ale po závaru dostal domácí do hry dorážkou T. Procházka. Gól Maršovické "nakopnul" a do poločasu si vytvořili několik brankových příležitostí, ale bez gólového efektu.

Ve druhé půli však dokázali svoji snahu ještě vystupňovat a nádherná střela Šacha znamenala vyrovnání na 2:2. Opaření hosté se jen těžko prosazovali a navíc po naivním zákroku jejich hráče na polovině hřiště dohrávali o deseti. Domácí šance T. Procházky a Drába zůstaly jestě nevyužity, ale pět minut před koncem zasunul Moulík míč do prázdné brány po akci Drába - 3:2.

"Zápas jsme začali zbytečně zakřiknutě a po dvougólovém vedení hostí to už s námi vypadalo všelijak. Třetí gól by nás asi definitivně poslal do kolen, ale hrozně si cením, že jsme se v těchto chvílích dokázali zvednout a dostat se do hry. Po poločasovém hecování v kabině jsem kluky na hřišti nepoznával, rvali jsme se o každý míč a kandidáta na postup přehrávali. Vítězný gól pět minut před koncem byl pak pro nás sladkou a zaslouženou odměnou. Teď nás jen může mrzet, že jsme takto nepřistupovali i k zápasům s daleko slabšími soupeři," posteskl si trenér Maršovic Michal Hašek.

Branky Maršovic: T. Procházka, Šach, Moulík. ČK: 0:1. Diváci: 70. Poločas: 1:2.

Sokol Maršovice: M. Procházka - Řezníček, M. Hašek, Pauer, Hampešt - Bartoš, Hlaváč, R. Hašek, Šach (70.S.Šetina) - Dráb (89. Zderadička), T. Procházka (78. Moulík).