Mníšek pod Brdy – Maršovice 3:1

Hosté znovu nezvládli začátek zápasu, když se v 10. minutě prosadil z malého vápna po centru domácí útočník. O chvíli později prošel záložník středem hřiště a střelou z dvaceti metrů překonal Červa podruhé. Poté se přeci jen začali prosazovat hosté. Únik Drába zastavili domácí, i přes protesty hostů, jen za cenu žluté karty, vzápětí se po neúspěšném ofsajd systému Mníšku prosadil po sóle Bartoš – 2:1. Dráb mohl vyrovnat, ale neproměnil sólo, za což byli hosté potrestáni třetím gólem, když z pravé strany prošel jako nůž máslem záložník a vyraženou střelu dopravil do sítě jeho spoluhráč.

Ve druhé půli přišli domácí o brankáře, který fauloval Drába a byl vyloučen. Domácí přidali více na důrazu a rychlý Dráb musel být po faulu odnesen na nosítkách. Přesilovku Maršovičtí moc nezvládali, přesto mohli výsledek zkorigovat, ale střelu Bechyněho vyrazil brankář a Moulík trefil z úhlu jen tyč prázdné branky.
„Zopakovali jsme špatný vstup do zápasu z minulého týdne. Navíc jsme se nedokázali vyrovnat s počátečním presinkem a tvrdou hrou domácích. Hodně jsme kazili, báli se podržet míč a nechali lehce domácí vstřelit tři góly,“ zlobil se trenér Maršovic Michal Hašek.

Branka Maršovic: Bartoš. ŽK: 5:3. ČK: 1:0. Diváci: 100. Poločas: 3:1.

Maršovice: Červ - T. Procházka (80. Žamboch), M. Hašek, R. Hašek, Hampešt – Bartoš, Hlaváč, J. Bechyně, Šach (30. S. Šetina) - Moulík, Dráb (65. Zderadička).