Maršovice - Březnice 0:3

Hned v úvodu se museli domácí ubránit několika rohovým kopům a dlouhým autům zahrávaných hostujícími hráči. Poté vysunul domácí Hampešt Moulíka a Dráb na malém vápně špatně trefil ideální přihrávku. Ve 20. minutě zahrávali hosté další rohový kop a po hlavičce M. Žida šli do vedení. Domácí mohli vyrovnat, ale Dráb poslal míč po centru z pravé strany vysoko nad branku. Hostům pak nebyly uznány dva góly pro ofsajd.

Ve druhé půli nejprve zvýšili v 55. minutě hosté dorážkou J. Žida z malého vápna. Domácí pak mohl dostat do hry Pauer, po ideální přihrávce S. Šetiny, ale jeho slabou střelu vykopával hostující obránce z prázdné branky. A protože pak domácí vyráběli jednu chybu za druhou, pečetili hosté po chybě v rozehrávce M. Židem na 0:3. V závěru pak ještě po tečované střele nastřelili břevno.

"Hosté měli kvalitní standardní situace proti, kterým jsme se celý zápas jen těžko bránili a po nich vznikalo v našem pokutovém území hodně závarů. My jsme si za celý zápas vytvořili tři, čtyři šance a protože jsme je neproměnili, usnadnili jsme hostům cestu za třemi body. Od stavu 0:2 jsme od 70. minuty už zápas dohrávali ve velkém útlumu a hosté mohli přidat i další branky," smutnil po zápase hrající kouč Maršovic Michal Hašek.

Branky: M. Žid 2, J. Žid. Rozhodčí: Karlík. Diváci: 120. Poločas: 0:1.

Maršovice: M. Procházka - T. Procházka (75. Řezníček), M. Hašek, Pauer, Žamboch - S. Šetina, Hampešt, Bartoš (75. Kopka), Zderadička - Dráb (46. J. Bechyně), Moulík.