Maršovice - Hostomice 2:3

Zápas lépe začali hosté, když hned v úvodu odvraceli domácí sérii rohových kopů. Poté se na druhé straně v gólových příležitostech neprosadili Moulík, Dráb ani slabě zakončující T. Procházka, a tak se hosté z první střely na bránu, z hranice velkého vápna, radovali z vedení - 0:1. A protože domácí v gólové sterilitě pokračovali, hosté z podobné situace skórovali ve 42. minutě i podruhé.

Druhou půli domácí nezvládli a po úvodní snaze, jakoby přestali na hřišti existovat. Hosté naopak hrozili nebezpečnými brejky a jeden z nich proměnili v 65. minutě křižnou střelou - 0:3. Až poté se domácí částečně vzchopili a v 84. minutě po centru Hampešta snížil hlavou R. Hašek - 1:3. Dvě minuty před koncem skóroval po podobné akci Pauer, ale vyrovnat už domácí nestačili.

"První půli jsme po přečkání tlaku hostů nezačali špatně, bohužel jsme už poněkolikáté naše šance lajdácky zahodili a hosté nás za to potrestali. Navíc jsme přišli kvůli zranění o dva hráče. Dvacet minut druhé půle jsme však totálně nezvládli, chyběl mi pohyb, nasazení a daleko větší snaha vrátit se do zápasu. Hosté vlastně definitivně rozhodli zápas a naše částečné zlepšení v závěru zápasu už přišlo pozdě," zlobil se po utkání hrající trenér Maršovic Michal Hašek.

Branky Maršovic: R. Hašek, Pauer. Diváci: 70. Poločas: 0:2.

Sokol Maršovice: M. Procházka - Hampešt, M. Hašek, Pauer, Žamboch - S. Šetina, Hlaváč (46. J. Bechyně), R. Hašek, T. Procházka (65. Zderadička) - Dráb (25. Bartoš), Moulík.