Mnichovice – Maršovice 4:1 (3:0)

Maršovice opět nastoupily v nekompletní sestavě a od počátku hráli s viditelným respektem. Domácí dobře kombinovali a neustále se snažili o zakončení. V 16. minutě zahrávali z levé strany trestný kop a Vyskočil vyskočil nejvýše - 1:0. Ve 36. minutě po rohovém kopu zvýšil Barták z malého vápna na 2:0. Po dalším rohu ve 44. minutě opět Vyskočil hlavou upravil na poločasových 3:0. Maršovice v prvním poločase hrály zakřiknutě a domácí bránu ohrozily pouze dvakrát.

Po důrazné poločasové domluvě nastoupili hosté s odhodláním ještě něco se zápasem udělat, začali hrát důrazněji a objevovat i značná okénka v domácí obraně, kterou dirigoval bývalý hráč Sparty a reprezentace Michal Horňák. V 57. minutě po úniku a centru Lauricha se podařilo snížit hlavou R. Haška. Domácí se začínají hádat a kazit. A tak za chvíli mohlo být ze zápasu drama, ale Skála v obrovské šanci přestřelil domácí branku. Ani další příležitosti hosté nevyužili, naopak domácí Rejka po průniku do pokutového území uzavřel na konečných 4:1.

Branky: 16. a 44. Vyskočil, 36. Barták, 83. Rejka – 57. R. Hašek. Rozhodčí: Trumpus.

Maršovice: Pechač – Řezníček, Dvořák, Orsák, Břicháček (39. S. Šetina) – Šach, R. Hašek, Shapoval (60. D. Jendele), Bartoš – Laurich (80. Žížala), Skála.

Ladislav Dvořák