VYŠEHOŘOVICE – MARŠOVICE 3:2

Začátek zápasu se jim ale jako již mnohokráte v poslední době nevydařil a již ve 48 sekundě po zaváhání ve středu obrany inkasovaly z nohy Kasíka – 1:0. Kdo v tu chvíli očekával, že domácí hostům nasází pořádný příděl, musel být zklamán. Hosté využívali rychlých brejků a vysunutí útočníci dělali domácí obraně značné starosti. Ve 22. minutě domácí obrana nedokázala odvrátit dlouhý míč směřující na Lauricha a ten trochu i se štěstím srovnal skóre -1:1. Domácí se poté sice snažili strhnout vedení zpět na svou stranu, ale obrana hostí odolávala jejich postupným útokům a domácí zadáci museli býti stále na pozoru, jelikož rychlé kontry byli pro ně velmi nebezpečné. Ve 38. minutě vyhrál Brabenec vzdušný souboj a Žížala dokázal hlavou uklidit míč do domácí sítě – 1:2. Do konce poločasu se již nic vzrušujícího před oběma brankami neodehrálo a tak odcházeli hosté do kabin se zaslouženým jednobrankovým náskokem.

Do druhého poločasu vlétli domácí s velkou snahou o brzké vyrovnání, ale ve 47. minutě mohl vsítit třetí gól Maršovic Laurich, ale ve velké šanci netrefil dobře míč a domácí gólman jeho střelu bez problémů chytil. V 52. minutě mohlo být vyrovnáno, ale hlavičku Kasíka perfektně lapil Pechač, který se do branky Maršovic vrátil po čtyř měsíčním výpadku způsobeném zraněním. Přesto se v 57. minutě podařilo domácím technickou střelou Mičkala vyrovnat. Asi rozhodující moment přišel v 70. minutě, kdy unikl po levé straně Žížala, krásným centrem našel naběhnuvšího Lauricha, ale ten v obrovské šanci nedokázal usměrnit míč do domácí branky. Hostům poté začali vzhledem k nemožnosti střídání docházet očividně síly a toho domácí využili. Pechač nejprve nadvakrát zkrotit míč ve své náruči, ale v 82. minutě, po velice hraniční ofsajdové pozici a střele Míky, již kapituloval - 3:2. Do konce zápasu již hosté nenašli dostatek sil na vyrovnání a tak odjeli z Vyšehořovic s prázdnou. Za předvedenou hru, bojovný výkon a nasazení, kterým museli čelit i ve velice okleštěné sestavě kvalitnímu soupeři, se nemusí stydět. Bodové ohodnocení jejich výkonu ale tentokrát chybí.

Branky: 1. Kasík, 57. Mičkal, 81. Mika – 22. Laurich, 38. Žížala. Rozhodčí: Stumpf. ŽK: 1:3. Diváci: 100. Poločas: 1:2.

Maršovice: Pechač – Matěj Hašek, Dvořák, Kopka, Zderadička – Jamrich, R. Hašek, D. Zavadil, Brabenec – Žížala (76. Bláža), Laurich.