MARŠOVICE - MNICHOVICE 2:4 (1:4)

Hned ve 2. minutě zastavila míč po hlavičce útočníka Mnichovic tyč domácí branky, za chvíli na druhé straně nepropálil hráz hostujících obránců Shapoval. Pak ale přišlo od 14. do 31. minuty maršovické harakiri. Domácí totiž inkasovali čtyři góly a to ještě nejlepší hráč Maršovic, brankář Pechač, lapil penaltu. Poté sundali Mnichovičtí nohu z plynu a do hry se dostalo i domácí mužstvo a ve 44. minutě skončil centr Šacha za zády pomalu reagujícího brankáře hostí – 1:4.

A ještě veseleji bylo pro Maršovické hned v úvodu druhé pětačtyřicetiminutovky, když na dvoubrankový rozdíl snížil Laurich. Zkušení hráči hostí, ale drama nepřipustili, a přestože se mohlo do 90. minuty měnit skóre na obou stranách, byl to především domácí gólman, který držel svými zákroky Maršovice na dostřel. Stav se však již nezměnil a velmi dobrý celek Mnichovic si tak dovezl z maršovického hřiště všechny body.

Branky: 44. Šach, 46. Laurich – 14. a 31. Rejka, 20. Vitiuk, 23. Barták. Rozhodčí: Šmejkal.

Maršovice: Pechač – Bartoš (72. Zderadička), Dvořák, Orsák, Brabenec – Matěj Hašek (15. R. Hašek), Shapoval, D. Zavadil, Šach – Laurich (82. Bláža), Skála.

JIŘÍ MIKOLÁŠEK