MARŠOVICE - VYŠEHOŘOVICE 0:3

Proti kvalitnímu soupeři měli první tutovku domácí, když po centru Žížaly na malém vápně špatně trefil balon Laurich a ten skončil mimo tyče. Do ještě větší šance vysunul ve 13. minutě Orsák ideálně Žížalu, jehož střela těsně minula levou tyč. Následně po autu Brabence vyhrál Laurich hlavičkový souboj, ale míč směřující do branky dokázali hostující obránci na brankové čáře odvrátit a následný centr Matěje Haška a hlavičku Žížaly vyrazil hostující brankář na roh. Jak se proměňují šance ukázal domácím Mičkal, který ve 26. Minutě po centru ze strany propálil vše, včetně brankáře Pechače - 0:1. Do konce poločasu ještě nebyl hostům uznán gól pro postavení mimo hru.

Od začátku druhé půle převzali hosté iniciativu, kterou zúročili v 69. minutě z trestného kopu Nováka, když míč prošel šestnáctkou a skončil za zády překvapeného Pechače - 0:2. Za chvíli byl hostům vyloučen po druhé žluté kartě a červené Míka, ale domácí přesilovku nevyužili. Naopak inkasovali od Letka - 0:3. V závěru zápasu se mohli domácí dočkat alespoň čestného úspěchu, ale Laurich z malého vápna dělovkou trefil pouze hostujícího gólmana, a když ani Žížala z brejku neuspěl, šli domácí domů se svěšenými hlavami.

Branky: 26. Mičkal, 69. Novák, 79. Letko. Rozhodčí: Šnýdr. ČK: 76. Míka (V). Poločas: 0:1.

Maršovice: Pechač - Řezníček, Dvořák, Bartoš, Kopka (78. Zderadička) - Brabenec, D. Zavadil (76. S. Šetina), Orsák (62. R. Hašek), Matěj Hašek - Laurich, Žížala.