KÁCOV – MARŠOVICE 3:0

Do utkání vstoupily Maršovice aktivně, ale lob D. Zavadila vyrazil zázračně brankář Gabriel na roh. Poté se začali dostávat do hry domácí i kvůli nepřesnostem maršovických hráčů a v 9. minutě udeřili, když míč po centru umístil do sítě z malého vápna L. Petrů. Po zbytek prvního poločasu se hra odbývala mezi šestnáctkami a kvůli mnoha nepřesnostem se již žádné vážnější příležitosti neurodily.

Druhý poločas nezačali hosté dobře a jejich šance na zvrat se začaly hroutit, když je podruhé v 61. minutě ztrestal opět L. Petrů z malého vápna, tentokrát hlavou. Za chvíli bylo hotovo. To maršovický gólman Pechač nezkrotil v rukavicích zkrotit lehký míč napříč pokutovým územím a dorážející Linhart balón uklidil do opuštěné branky -3:0. Hosté se sice nevzdali, ale sóla D. Zavadila a Lauricha zlikvidoval brankář Gabriel.

nemohl býti po posledním podzimním zápase spokojen: „Domácí si výhru zasloužili. Góly jsme inkasovali po třech hrubých chybách. Pokud nebudeme dávat vyložené šance jako na konci zápasu, tak nemůžeme pomýšlet na úspěch," posteskl si po zápase kormidelník Maršovic Jaroslav Žížala a poznamenal na adresu muže s píšťalkou Jakuba Sixty. „Rozhodčí od počátku toleroval likvidační fauly domácích. Ve druhé půli se už, asi po domluvě delegáta, zlepšil."

Branky: 13. a 62. L. Petrů, 68. Linhart. Rozhodčí: Sixta. Poločas: 1:0.

Maršovice: Pechač – S. Šetina (60. R. Hašek), Hampešt, Kopka, Zderadička – Matěj Hašek (75. Jamrich), Brabenec, Dvořák, Šach (80. Řezníček) – D. Zavadil, Žížala (32. Laurich).

FRANTIŠEK FILLIP