HOSTOMICE – MARŠOVICE   2:1

Utkání se hrálo od úvodního hvizdu za neustálého sněžení a na terénu který měl s regulérností zejména ve druhé půli pramálo společného. Hra obou mužstev tomu také odpovídala. O výsledku v neprospěch Maršovic, které byly kvůli zraněním a kartám značně oslabení, rozhodlo úvodních 25 minut v nichž dvakrát inkasovali.

V 8.  minutě ještě Pechač dokázal vyrazit tvrdou ránu Laitla, ale v 21. minutě zahrál Zavadil v šestnáctce rukou a domácí Kačírek  penaltu proměnil. O chvíli později poklesly akcie hostů ještě níže, po zaváhání obrany se dostal k míči Bábíček a tváří v tvář Pechačovi si poradil.

Maršovičtí si poté vypracovali několik zajímavých přečíslení, ale vždy je zastavil praporek v rukou pomezního rozhodčího. Přesto se jim podařilo utkání zdramatizovat a Zdeněk Šetina těsně před odchodem do kabin snížil po hezké akci celého mužstva na přijatelných a do druhého poločasu nadějných 2:1.

Po přestávce se již hrál na zcela nevyhovujícím a neregulérním terénu, na hřišti leželo několik centimetrů mokrého sněhu a zápas se odvíjel především v osobních soubojích. Nutno podotknout férových z obou stran, díky čemuž nedošlo k žádnému zranění, po kterém takovýto terén přímo volal.

Ze začátku měli navrch domácí, ale střela Lenkvíka skončila na pravé Pechačově tyči, od které se maršovickému brankáři odrazil míč přímo do náruče. Poté začali přebírat iniciativu hosté. Ti se na těžkém povrchu lépe pohybovali. Vytvořili si před domácí brankou i několik nadějných závarů, ale míč do branky již nedotlačili.

A tak utkání na půdě druhého celku tabulky Hostomic, odkud se body většinou z pochopitelných důvodů nevozí, skončilo 2:1 a Maršovice zůstávají nadále s pouhými šesti body na předposledním místě tabulky.

Branky: Kačírek (z PK), Bábíček - Zd. Šetina. Rozhodčí: Šmejkal. ŽK: Hlaváč (M). Diváci: 70. Poločas: 2:1.

Maršovice: Pechač -  Řezníček, M. Hašek, Zavadil, Zderadička  (84. Hrebičík) - Šach, R. Hašek (46. M. Procházka), Hlaváč, S. Šetina (76. Bačík) - Fišer, Z. Šetina.