Maršovice – Stříbrná Skalice 2:0


V nervózním a důležitém utkání o zachování I. B třídy začali lépe domácí, ale T. Procházka ani Bartoš se po standardních situacích neprosadili. Až ve 20. minutě byl zbytečně sražen v šestnáctce Bartoš a R. Hašek penaltu proměnil – 1:0. Poté hosté několikrát z brejků zahrozili. Největší šanci jim ale připravil špatným odkopem brankář Kubásek, ale obránci stačili srazit míč na roh.


Ve druhém poločase se snažili domácí vstřelit pojišťovací gól, což se jim nakonec povedlo, když se krásně kopnutý trestný kop Šacha odrazil od břevna na zem, kde číhal Bartoš a uklidil balón do sítě. Ve zbytku zápasu se hosté snažili snížit a přitlačili domácí hlavně ze standardních situací. V největší šanci se zaskvěl tváří v tvář skalickému hráči brankář Kubásek, který střelu vyrazil, a proto se výsledek zápasu již nezměnil.


„I když naše hra nebyla moc pohledná, výsledku si moc cením. Nastoupili jsme totiž do zápasu bez několika zraněných hráčů, museli jsme nuceně střídat a někteří hráči dohráli se sebezapřením. Přesto jsme si vytvořili brankové příležitosti a díky bojovnosti a nasazení vyhráli zaslouženě,“ byl šťastný po zápase o šest bodů trenér Maršovic Michal Hašek.


Branky: R. Hašek (z PK), Bartoš. Rozhodčí: Prokeš. ŽK: 2/2. Diváci: 90. Poločas: 1:0.

Sokol Maršovice: Kubásek - T. Procházka, Pauer (70. Řezníček), J. Bechyně (30. M. Hašek), Hrma - Zderadička, Hlaváč, Bartoš, Šach - R. Hašek, Dráb (80. Rezek).