Maršovice – Petrovice 0:3

Hned ve 2. minutě, po chybě M. Haška, odcentrovali hosté míč před branku a po souboji útočníka s domácím Šetinou kopali hosté penaltu, kterou proměnil Brož - 0:1. Maršovičtí však hráli aktivně a chvíli později, po faulu na Šetinu, mohli vyrovnat, ale R. Haškovi hostující brankář penaltu chytil. Pak unikl po pravé straně Hampešt, naservíroval míč na malé vápno T. Procházkovi, ale ten ve vyložené šanci pouze nastřelil gólmana.

Ve druhé půli se domácí před hostující brankou tolik neprosazovali, a tak musel na druhé straně několikrát zasahovat brankář M. Procházka. Utkání rozhodla 70. minuta, kdy se domácí hodně zlobili na rozhodčího za další odpískanou penaltu po souboji Šacha s hostujícím hráčem, kterou Hejl proměnil - 0:2. Pak už se Maršovičtí kromě šance Zderadičky na nic nezmohli a navíc po brejku potřetí inkasovali od Kudrny.

„První gól beru na sebe, byla to jednoznačně moje chyba. Utkání jsme pak klidně mohli otočit, selhali jsme však v koncovce, včetně neproměněné penalty. Ve druhé půli už jsme si toho tolik nevytvořili, navíc nás do kolen srazila vymyšlená penalta, když paradoxně náš hráč musel být pro zranění střídán. Pak už měli hosté hru pod kontrolu a vítězství si pohlídali,“ posteskl si kouč Maršovic Michal Hašek.

Branky: Brož, Hejl, Kudrna. Rozhodčí: Pudil. Diváci: 120. Poločas: 0:1.

Maršovice: M. Procházka - Hampešt, M. Hašek, T. Procházka, Žamboch (60. J. Bechyně) - S. Šetina, Hlaváč (80. Řezníček), R. Hašek, Šach (70. Zderadička) - Dráb, Moulík.