Maršovice – Kostelec u Křížků 2:4


V prvním poločase sice favorizovanější hosté působili fotbalovějším dojmem, ale domácí hrající o záchranu s nimi drželi krok a dokonce se dostali do dvoubrankového vedení. Nejprve Šach přehodil po odraženém míči brankáře a v 25. minutě zvýšil T. Procházka po rohu R. Haška. Další střelu Hlaváče s námahou vyrazil hostující brankář. Kostelečtí kontrovali dvěma střelami, při kterých se zaskvěl Kubásek. Přesto ve 36. minutě nestačil na křižnou střelu.

Ihned po příchodu z kabin měl velkou šanci domácí T. Procházka, ale po rohu z malého vápna netrefil míč. Poté již dominovali na hřišti hosté, během pěti minut křižnou střelou a po rohu otočili skóre a v 70. minutě po chybě maršovické obrany dokonali výsledek. V závěru ještě byli Maršovičtí blízko zkorigování, ale po rohu vykopával míč hráč z brankové čáry a dorážku napálil Hlaváč do tyče.


„Prohráli jsme s velice kvalitním soupeřem, s kterým jsme v prvním poločase drželi krok. Věděli jsme, že s ním nemůžeme hrát otevřený fotbal, a tak jsme vsadili na důraz, defenzivu a bojovnost. Po přestávce jsme již od této hry upustili, nevydrželi jsme nastolený trend, soupeř toho rychle využil a pak jsme již neměli sílu na zvrat. Soupeř vyhrál zaslouženě, navíc mě mrzí zranění Hrmy,“ měl další vrásky na čele trenér Maršovic Michal Hašek.


Branky Maršovic: Šach, T. Procházka. Rozhodčí: Bartoš. ŽK: 2/2. Diváci: 110. Poločas: 2:1.

Sokol Maršovice: Kubásek - Řezníček, M. Hašek, T. Procházka, Hrma (20. Šetina) - Zderadička, Hlaváč, Bartoš, Šach - R. Hašek, Dráb.