Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Nováček z Maršovic dostal facku

Stříbrná Skalice/ Poslední celek tabulky fotbalové I. B třídy Meteor Stříbrná Skalice se dočkal proti nováčkovi z Maršovic první výhry v soutěži, když je pokořil čtyřmi góly.

5.10.2008

Ilustrační fotoFoto: Lukáš Suchý

Stříbrná Skalice – Maršovice 4:1

Úvod zápasu byl opatrný a bez šancí. Od 20. minuty si začali domácí vytvářet brankové příležitosti a Čekal je ve 28. minutě dostal do vedení, když mu hodně pomohl hostující obránce. V závěru poločasu ještě dvakrát Maršovice zachránil Procházka a volej domácího hráče minul branku. Hosté hrozili jen z ojedinělých brejků, bez vyložené šance, jen Hlaváčovu střelu z šestnáctky kryl brankář.

Po přestávce chyboval Pauer a daroval gól Máchovi. Od této chvíle již nebylo pochyb o vítězi utkání. Jasně lepší domácí z mnoha šancí ještě přidali dva góly Máchou a Klégrem. V 80. minutě se podařilo Bartošovi alespoň zmírnit porážku brankou z penalty.

„Prakticky celý zápas nás domácí přehrávali v důrazu a šli za třemi body daleko cílevědoměji než my. V první půli jsme ještě trochu jejich důraz eliminovali. Zápas ale definitivně rozhodla druhá branka po naší chybě. Od té doby již nebylo, co řešit. Dostali jsme facku a teď záleží, jak se poučíme do dalších zápasů,“ byl nespokojený kouč Maršovic Michal Hašek.

Branky: 28. Čekal, 65. Klégr, 50. a 77. Mácha – 80. Bartoš z PK. Rozhodčí: Dvořák. ŽK: 3:1. Diváci: 150. Poločas: 1:0.

Sokol Maršovice: Michal Procházka – Řezníček, M. Hašek, Pauer, T. Procházka (15. Bartoš) – Zderadička (60. Rezek), Hlaváč, R. Hašek, Šach – St. Šetina, Dráb.

5.10.2008 VSTUP DO DISKUSE

KRIMI MIX: Osmatřicetiletý muž zmizel, objevil se za 3 dny

David Rath.
22

Rathův požadavek na odškodnění za pouta se vrací k obvodnímu soudu

Pro Jakuba Pustinu je Vlašim srdeční záležitost

Vlašim – Vlašimský zámek bude ve čtvrtek 19. října patřit opernímu zpěvu. Od 19 hodin zde vystoupí pěvec Jakub Pustina a vítězové Mezinárodní pěvecké soutěže v operním zpěvu Jihlava 2017. Kromě Vlašimi budou mít podobnou příležitost už jen posluchači v Pelhřimově, Kuřimi, Dolní Cerekvi a Kraslicích.

NAŠI PRVŇÁCI: Představujeme školáky ze ZŠ Netvořice a ZŠ Krhanice

Benešov - Představujeme vám dvě třídy ze ZŠ Netvořice a ZŠ Krhanice.