BOHEMIANS 1905 B – VOTICE  1:2

Hosté měli po celé utkání více ze hry. Jenže na menším hřišti, kde docházelo k množství  soubojů, se střelecky dlouho nemohli prosadit. Do poločasu je vysvobodil až Veselý, jenž hlavičkou zužitkoval Čuprův centr. V samém závěru prvého dějství měli domácí blízko k vyrovnání, ale Šplíchalovy dvě střely  si cestu do sítě nenašly.

Na začátku druhé půle domácí vyrovnali Živným a utkání dostalo nový náboj. Konečný výsledek stanovil trestný kop Waltera, který zapadl za tyč Havránkovy branky.
Trenér Votic Ivan Pihávek byl po utkání očividně spokojen: „Zápas se mi hodnotí dobře, protože jsme vyhráli a navíc venku. Zastavili jsme propadák z předešlého zápasu. Takovou menší kaňku na to hází fakt, že výsledek nebyl výraznější.“

Branky: 50. Živný – 39. Veselý, 64. Walter. Rozhodčí: Bacík – Svatík, Ulrich. ŽK: Vybíral – Papšys, Veselý. Diváci: 90. Poločas: 0:1.

Votice: Novák – Viskup, Faitl, Andrejevič, Bareš – Čupr – Walter, Pilík (90. Matějka), Veselý, Papšys – Bernardo.

Ve středu zajíždí Votice do Čížové, kde sehrají dohrávku prvního jarního kola.