Tréninková morálka mužstva kouče i ve velkém vedru potěšila. „S přípravou jsem v vcelku spokojený a kluci na tréninky chodili. Jen mě mrzí, nesehraný zápas s Kondrací, a proto jsme odehráli jen dvě přípravné utkání s Čafkou Praha 2:1 a nadvakrát s Teplýšovicemi 1:4, když nám první zápas zhatilo o poločase počasí," povzdech si Skála.

V týmu z Náklí došlo přes léto k několika změnám. Odešli tři hráči základní sestavy – střelec Jan Jíša do Divišova, obránce Slavo Jellúš do Rudné a brankář Kruliš do Jílového. Navíc se zranil v přípravě na zápas s Teplýšovicemi asistent trenéra Jaroslav Vavrek. Na druhou stranu přišel Popelka, který již v Týnci hrál a zůstal důležitý článek defenzivy Peroutka. Z dorostu se přesunuli Kalfas a mladý Dvořáček. Brankáři Vašákovi by měl krýt záda Koukol nebo nepustí na hostování Korbela do Krhanic. „Spíše jsme tým oslabili, ale věřím, že i s mladými hráči soutěž zachráníme," doufá Skála.

V neděli hraje Týnec první zápas na hřišti Hostouně. „Máme těžký rozjezd. Jedeme do Hostouně, o které vím, že byla loni třetí a chce se zkušenými hráči z Kladna na postup a potom máme dvě derby s Poříčím a v Jílovým. Na začátku hodně záleží, tak doufám, že nějaké body uděláme," věří týnecký kouč.