TEPLÝŠOVICE B –  JANKOV  0:2

Hostům vyšel začátek, když  chybu domácího obránce využil  Horčička. Poté měli více ze hry Teplýšovičtí, jenže hosté byli nebezpeční z brejků a Balík nastřelil břevno. Na druhé straně mohl vyrovnat dvakrát Vosička, ale v koncovce zkolaboval.
Ve druhé půli zvýšili domácí  tlak, ale šance neproměňovali, a tak v 86. minutě z brejku skóroval podruhé Horčička. Teplýšovický zmar vyvrcholil penaltou Vosičky, kterou nedal.

Branky: 3. a 86. Horčička. Rozhodčí: Hůlka. ŽK: 3:3. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Teplýšovice B: Tranta – J. Dřízal, Mokrý, Boťa, Páv, M. Kaňka, Vosička, P. Klabík, Breburda, Král, L. Kaňka. Střídali: O. Hruška, P. Hruška, Beneš. Jankov: Nerad – Hameršmíd, Beran, Volf, Peroutka, Vrzal, Veselý, M. Čermák, Balík, Skála, Horčička. Střídali: Procházka, D. Čermák, Uhliar.

MEZNO –  OLBRAMOVICE  5:0

Utkání, které sledoval hojný počet diváků, začali aktivněji hosté, ale síť nerozvlnili. Následně převzali otěže do svých nohou Mezenští, dobře kombinovali, ale Šimák i Macko si vylámali zuby na gólmanovi Malíkovi. Až po centru Skopce z levé strany se dostal míč na malé vápno k Mackovi, který jej bez problémů uklidil do sítě. Po hluchém období v závěru poločasu zahrozil D. Homola ranou z vápna a Šimák tváří v tvář gólmanovi taktéž nedal.
Druhý poločas začali útočněji hosté, dostávali se do přečíslení,  dvakrát se ocitli osamoceni na malém vápně, ale ani jednou nepřekonali gólmana Doskočila. A tak opět udeřilo na druhé straně. Po levé straně utekl střídající Helma, předložil přihrávku Mackovi, jenž se z malého vápna nemýlil. Akcí stále přibývalo, a když po nakrátko rozehraném přímém kopu střelu L. Homoly šťastně tečoval Říha do protipohybu gólmana, bylo rozhodnuto. Čtvrtý gól domácích přišel po akci Helmy, který ještě gólmana nepřekonal, avšak z odraženého míče Macko obloučkem z 20 metrů zkompletoval hattrick. V závěru se ještě prosadil Šimák, a tak si hosté odvezli nezasloužený debakl.

Branky: Macko 3, Říha, Šimák. Rozhodčí: Murgač. ŽK: 2:0. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Mezno: Doskočil – Eliáš, Prchlík, Skopec, Novotný (80. Babický), Macko, Kubec (60. D.  Helma) , Říha, L. Homola – D. Homola, Šimák. Olbramovice: Malík – Neuberg, Barůšek, Hrstka, Brdek, Štěpánek, Karda, Rosol, Macháček, Šípek, Šach. Střídali: Ježek, Vácha.

D. KRALOVICE –  CHOCERADY   1:1
Herní převaha hostí končila na dobře hrající obraně domácích. Ti podnikali slibně vyhlížející protiútoky, které buď nedotáhli do gólového konce nebo je zneškodnil výborně chytající Holub.
Ve druhém poločase již Kralovičtí hru vyrovnali a místy měli více ze hry. Přesto se vedení v 59. minutě ujali hosté nechytatelnou střelou Kuželky z otočky z deseti metrů. Domácí zvýšili aktivitu, která vyústila v penaltu. Z té ale nechal Prchal opět vyniknout gólmana Holuba. Vyrovnání přišlo až v samém závěru z kopačky Vošického po podobné akci jako při brance hostí.

Branky: 88. Vošický – 59. J. Kuželka. Rozhodčí: Babický. ŽK: 3:2. Diváci: 100. Poločas: 0:0. Dolní Kralovice: J. Doležal – Maršoun, T. Jelínek, Pitelka, Prchal, Jan Marušák, Roháč (79. L. Jelínek), Vrkoslav, Vošický, M. Dvořák (65. Pitliak), J. Boček. Chocerady: Holub – Benák, Šmíd (88. Vycpálek), Pospíšil, Mařinec, Kůdela, Kuželka, Tusjak, Šmejkal (60. Pešta), Kodad, Maralík (73. Mrázek).

NEVEKLOV –  DIVIŠOV  2:2
Neveklov nezachytil začátek a ve druhé minutě otevřel skóre z penalty kapitán Divišova M. Bumbálek. Opaření domácí nemohli najít recept na dobře se pohybující hosty, kteří jednoduchými kombinacemi překonávali neveklovskou defenzívu, ale  naráželi na skvělého gólmana Fulína nebo byli zachyceni do ofsajdové pasti. Přesto ve 35. minutě dokázali navýšit skóre na 2:0, když akci Martina Hanuše zakončil do prázdné brány Marek Hanuš.
Druhý poločas domácí začali aktivněji, ale hosté kontrolovali hru z defenzívy řízeni nestárnoucím M. Bumbálkem. Až důrazný Šiška byl v 65. minutě zbytečně faulován gólmanem Hanušem a Vitouš se z penalty nemýlil. V následujících minutách ze sebe Neveklovští vymáčkli maximum, zatlačili hosty před bránu a podařilo se jim hlavičkou Čichovského po akci Louckého vyrovnat. Obě mužstva chtěla v závěru strhnout vítězství na svou stranu, což se ale nepovedlo. Napínavý zápas se přesto musel divákům líbit.

Branky: Vitouš (z PK), Čichovský – M. Bumbálek (z PK), Marek Hanuš. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 2:1. Diváci: 100. Poločas: 0:2. Neveklov: Fulín – Bárta, Havránek, Loucký, Novák, Čichovský, Hašek, Šiška ,Semerád, Vitouš, Hameta. Střídali: Lán, Král. Divišov: J. Hanuš – Martin Hanuš, Pecka, L. Svoboda, Vávra, Macháček, M. Bumbálek, Vondrák, Lehán, Campodonico, Marek Hanuš. Střídali: Vobořil, M. Svoboda, Blažíček.

PŘESTAVLKY – TRHOVÝ ŠTĚPÁNOV   5:1
Průběh prvního poločasu utkání poznamenala vlastní branka domácích, po rohovém kopu Štěpánova. Přestavlky se dlouho nemohly brankově prosadit, když dvě velké příležitosti zmařil velmi dobře chytající gólman Vejvoda. Až ke konci poločasu vyrovnal Vondrák krásnou křižnou střelou po rychlém rozehrání na půli hostí.
Do druhého dějství vstoupili domácí brankou Pohunka po pasu z poloviny hřiště, což byl rozhodující moment zápasu. Přestavlčtí již hosty nepustili do vážnější šance, kromě trestného kopu, který zneškodnil krásným zákrokem gólman Toman, a ještě přidali další branky Bramborou, Mrázkem a pátý gól si dali Štěpánovští vlastní. Od většího rozdílu uchránil hosty výborný gólman Vejvoda.

Branky: Brambora, P. Mrázek, Pohunek, Vondrák, vlastní – vlastní. Rozhodčí: Mrázek. Poločas: 1:1. Sokol Přestavlky: Toman – Pohunek, Mikulanda, Berka, Pivoňka, Tomíček,   P. Mrázek, Vondrák, Brambora, Blokeš, Dufek. Střídal: Velebil. Trhový Štěpánov: Vejvoda – Frühauf, Janoušek, Škvor, Sviták – Kůžel, Rytina, Červeňák, Skalický – Kudyn, Starec. Střídali: Navrátil, Vobecký, Trpšovský.

JÍROVICE – MIŘETICE   0:2
Jírovice zdatně odolávaly fyzicky a herně zdatnějšímu soupeři. Rozhodnutí přišlo v 70. minutě, když napřáhl z 30 metrů Filip a míč zaplul krásně do šibenice jírovické branky. Následně domácí více otevřeli hru a J. Hájek je v závěru z brejku potrestal druhým gólem.

Branky: Filip, J. Hájek. Rozhodčí: Malíř. ŽK: 6:1. Diváci: 100. Poločas: 0:0. Jírovice: Ellschlöger – Beneš, Borkovec, D. Stibůrek, Krákora – Kořínek, Kulda, Klepl, Pokorný – Sahula, F. Stibůrek. Střídal: Pěkný. Miřetice: Černý – Seidl, K. Čáp, Javorský, Zajíc – J. Přitasil, J. Kamarýt, Filip, Lhoták – Semrád, Jantač. Střídali: J. Hájek, V. Přitasil, L. Kamarýt.

POPOVICE – VRCH. JANOVICE      0:2
Popovice nesložily ani podruhé reparát na domácím hřišti a prohrály, přestože byly celý zápas aktivnější a většinu času mačkaly soupeře na jejich polovině. Již ve 2. minutě hlavičku  P. Slepičky vychytal se štěstím na brankové čáře hostující brankář Vávra. Domácí se i nadále tlačili do zakončení, ale Dvořákovu střelu brankář chytil, Kaucký pálil vysoko nad, Heřmánkovu střelu zblokovali obránci a podobně se vedlo Koreckému a Veselému. Hosté zahrozili jen jednou, avšak s gólovou tečkou. Němec si zaběhl za obranu a s pomocí tyče prostřelil nadvakrát brankáře P. Heřmánka.
Ve druhém poločase se domácí nadechovali k obratu, ale v 51. minutě dostali další krutou ránu, když si Němec ve vápně poradil s obráncem a nedal Heřmánkovi opět šanci. Popovičtí  začali více riskovat a do otevřené obrany hosté podnikali nebezpečné brejky. A když v posledních deseti minutách trefili domácí Hovorka hlavou tyč a P. Slepička břevno, bylo jasné, že si Janovice odvezou všechny body.

Branky: Němec 2. Rozhodčí: Švejda. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 0:1. Popovice: P. Heřmánek – P. Slepička, V. Slepička, Jiří Hovorka, Jakub Hovorka – Dvořák, Kaucký, Vondruška, Korecký – Veselý, M. Heřmánek. Střídali: Hocek, Matuška, Žížala. Vrchotovy Janovice: Vávra – Prchlík, Linhart, Kahoun, Šteiger – Střihavka, Suchan, Rouš, Sochůrek – Němec, Vrkoslav. Střídali: Čedík, Bursík, Střihavka.

1. Mezno⋌ 2 2 0 0 8:2 6
2. Miřetice⋌ 2 2 0 0 7:1 6
3. Jankov⋌ 2 2 0 0 6:1 6
4. Divišov⋌ 2 1 1 0 6:2 4
5. Neveklov⋌ 2 1 1 0 4:3 4
6. Dolní Kralovice⋌ 2 1 1 0 2:1 4
7. Sokol Přestavlky⋌ 2 1 0 1 6:5 3
8. Vrchotovy Janovice⋌ 2 1 0 1 4:3 3