DIVIŠOV – PRŮHONICE 2:0

Divišovští chtěli zápas co nejdříve rozhodnout, valili jeden útok za druhým na průhonickou branku, ale z několika šancí v prvním poločase nedokázali gólmana hostů překonat, když největším spalovačem byl Cacák.

Vše se rozhodlo na začátku druhého poločasu, kdy po dvou faulech na Marka Hanuše proměnil penalty Macháček. „Obě byly jasné. Při první jsem byl nervózní, při druhé už klidnější. Předem jsem věděl, kam je kopnu. Většinou pálím do prostředka, ale teď jsem poslal míče placírkou k tyči, při druhé jsem měl i trochu štěstí," popsal penalty střelec Tomáš Macháček.

Následně se domácí zatáhli, hosté měli sice víc míč na kopačkách, ale do pořádného zakončení se nedostali. Naopak domácí Pekárek mohl navýšit z brejků vedení, ale ve třech případech se mu nepodařilo dostat míč do sítě. To mu ale po závěrečném hvizdu rozhodčího Pospíšila nevadilo a mohl šampaňským oslavit se spoluhráči postup do I. A třídy.

„Před zápasem nám stačil k postupu bod, ale chtěli jsme vyhrát, což se nám povedlo. Celý zápas jsme kontrolovali a nepustili Průhonice do žádné šance. Těšíme se do I. A třídy, která pro nás bude novou zkušeností a jsme z toho nadšení," radoval se po zápase zmoklý po průtrži mračen hrdina zápasu Tomáš Macháček.

Branky: 47. a 52. (obě z PK) Macháček. Rozhodčí: Pospíšil. ŽK: 1:5. Diváci: 256. Poločas: 0:0.

Divišov: J. Hanuš – L. Svoboda (90. Vávra), Hronek, Macháček, Lehán – Campodonico (86. Hák), Z. Janovský (67. Šmíd), Cacák, Vondrák – Marek Hanuš (79. L. Janovský), Zd. Pekárek.