ZVOLE – DIVIŠOV 1:0

První půli se ve Zvoli nehrál pěkný fotbal, diváci viděli spíše boj uprostřed hřiště, spousty nepřesností, a tak se nedočkali šancí ani žádného gólu.

Ve druhé půli to byl Divišov, který si chtěl odvézt všechny body a přïkoval domácí na jejich půli. Z územní převahy vytěžil v 74. minutě příležitost Campodonica, který sám před gólmanem Kučerou koncovku nezvládl a v 86. minutě Pekárek v brejkové situaci nepřevzal ideálně balon a tak si se slabou střelou brankář bez problémů poradil. Kalich hořkosti si Jawa vypila až do dna, když z ojedinělé příležitosti v závěru zápasu domácí z pravé strany našli v pokutovém území rozeběhnutého Hnáta, který střelou k tyči nedal Hanušovi šanci. Jeho radost neznala mezí a za svlečený dres si vysloužil žlutý trest. To však domácím pranic nevadilo a oslavili šťastné vítězství nad lídrem tabulky.

Branka: 87. Hnát. Rozhodčí: Nepovím. ŽK: 2:0. Diváci: 100. Poločas: 0:0.

Divišov: J. Hanuš – Martin Hanuš, Hronek (55. L. Janovský), Jíša, Lehán – Campodonico, Z. Janovský, Vávra, L. Svoboda (53. Z. Pekárek) – Marek Hanuš, Vondrák. Trenér: Roman Sedlařík.

JOSEF SVOBODA