POŘÍČÍ NAD SÁZAVOU – LHOTA 0:3

Zápas ovlivnil hned začátek, když hosté po rohu dopravili míč do branky Kuncem, aby za chvíli zvýšil vedení hostů parádní trefou z 30 metrů Neumann. Domácí nehráli dobře, přesto měli šance, ale Trpišovský dvakrát v koncovce vyhořel a dva trestné kopy Vosáhla gólman polapil. Hosté nic moc nevymýšleli, hráli jednoduše a Kudela v závěru protáhl Tlamichu.

Ve druhém poločase domácí vyvinuli snahu o zvrat, ale hlavičky Vacka vyrazil brankář a obránce z brankové čáry a Trpišovský po akci zase netrefil zařízení. Hosté dobře bránili, podnikali brejky a z nepřímého kopu za malou domů přidali třetí gól Kudelou. A když domácí Křivohlavý ani hlavičkou Říha gólmana nepřekonali, vezli si všechny body domů hosté.

„Poprvé jsme propadli výsledkově. Věřím, že to na mužstvu nezanechá stopy, ale na druhou stranu si musí hráči uvědomit, že to nepůjde samo,“ podotkl po zápase Pavel Šimáček, jemuž chyběl citelně záložník Jíša.

Branky: 4. Kunc, 19. Neumann, 86. Kudela. Rozhodčí: Martin Vlk. ŽK: Vacek, Vosáhlo, Žák – Zlata, Kunc, Primus.

Poříčí: Tlamicha – Žák, Křivohlavý, Vacek, Vosáhlo – Peroutka (57. Jírů) – J. Pohorský (78. Melichar), Rejhon, Páv (66. Říha), P. Pohorský (46. Havlíček) – Trpišovský.