PODĚBRADY – DIVIŠOV 3:0

V prvním poločase si oba týmy vypracovaly příležitosti (hosté měli největší Vondrákem), ale finální přihrávky nebo zakončení pokulhávaly a gólmani odolávali. Až v závěru se domácí prosadili po kombinaci Grospičem, a to chvíli předtím nedali penaltu po faulu Marka Hanuše. „Myslel jsem si, že nás neproměněná penalta nakopne, ale naopak nás ukolébala, následně přišla nepozornost a inkasovali jsme gól,“ zlobil se Vondrák, který ale s výkonem v prvním dějství nebyl nespokojený: „Naše hra nebyla špatná.“

Po změně stran se sice hosté snažili srovnat, ale útočná snaha přišla vniveč. „Začali jsme poměrně dobře, ale zakončení nebylo kvalitní,“ posteskl si divišovský kouč.

A tak udeřili podruhé domácí po sóle Grospičem, a když v 82. minutě pěknou křižnou střelou, zvýšil Frejlach na 3:0, bylo rozhodnuto.  „Po druhém gólu si již domácí se zkušenými hráči v sestavě, vedení pohlídali, a tak zaslouženě vyhráli,“ dodal po zápase Vondrák.   

Branky: 39. Peterka, 52. Grospič, 82. Frejlach. Rozhodčí: Tylchert. Poločas: 1:0.

Divišov: Oberleitner – Srb, Marek Hanuš, Hronek, Lehán – Z. Janovský, Vávra, Cacák (54. Veselý, 84. Hák), Vondrák – Macháček (68. Campodonico), Z. Pekárek.