Jirny, o kterých se jako každoročně spekuluje (tentokrát že opustí ČFL), šly na půdě Benešova do vedení, ale udržely ho jen do 20. minuty, kdy Essomba první trefou srovnal. Pro hosty nastalo peklo v posledních osmi minutách první půle, kdy inkasovali tři góly, a bylo po zápase. Domácí navíc nepolevili, to až v poslední půlhodině, kdy už byl stav 6:1.

V zápase se týmem loučil šestatřicetiletý Josef Laštovka. Benešovský rodák a odchovanec Soběhrd to dotáhl na stabilního prvoligového borce Jablonce a Českých Budějovic a klub mu za tříletou pomoc v závěru kariéry hodně děkuje. A samozřejmě pro něj přichystal na ploše slavnostní loučení i dárečky.

Ten nejlepší přichystal zápas samotný.

SK Benešov – Viktorie Jirny 6:1 (4:1). Branky: 20, 42. a 63. Essomba, 37. Engelmann, 43. Brejcha, 49. Ježdík - 6. Vondráček.