POŘÍČÍ N. S. – STŘÍBRNÁ SKALICE 2:1

Ihned v úvodu přišel pro Poříčí šok, když ránu Šafránka z trestného kopu z 35 metrů Kumšta vyrazil a z dorážky otevřel skóre Popela. Branka domácí zaskočila, sice se snažili kombinovat, ale do vážnější šance se kromě Páva, kterého vychytal Detko, nedostali. Na druhou stranu bojovnost nechali v kabině, a tak se mohli hosté spoléhat jen na nakopávané míče na nebezpečné útočníky Rezka a Popelu, kteří stále drželi obranu Poříčí v pozoru.

Po přestávce přidali domácí na aktivitě, od začátku se tlačilo před branku Skalice a vytvářeli si šance. Jenže dvakrát Páva výborně vychytal Detko (podruhé obličejem) a závary také zůstaly bez gólového efektu. Až v 71. minutě si naskočil Páv na centr Vojty a hlavou překonal špatně vyběhnuvšího Detka. O chvíli později mohli hosté z jediné vážné šance za druhý poločas vsítit druhý gól, ale sólo Rezek zakončil vedle. Vzápětí byl vyloučen Skalici Šafránek, jenž fauloval při brejku na polovině Páva. V přesilovce měli domácí enormní tlak, který vyvrcholil ve čtvrté minutě nastavení, když po centru Pohorského přihrál prsama Šimáček míč pro Kyselku, jenž z hranice šestnáctky střelou k tyči rozjásal domácí fanoušky.

Branky: 71. Páv, 90. + 4. Kyselka – 2. Popela. Rozhodčí: Jarolímek. ŽK: 3:3. ČK: 74. Šafránek (St. Skalice). Diváci: 50. Poločas: 0:1.

Poříčí nad Sázavou: Kumšta – J. Stibůrek, Kyselka, Vojta, Pohorský – R. Říha (84. Braný), Havlíček, M. Říha (56. Trpišovský), Pavlečko (65. Breburda) – Páv, Šimáček.