VŠENORSKÝ SK – NESPEKY 1:1 PK 3:5

V prvním poločase se hrál vyrovnaný, rychlý fotbal, který bolel, ale pouze mezi šestnáctkami, kdy se šance rodily až ke konci poločasu. Nejprve po závaru před hostující brankou střílel Štumpf mimo, aby ve 42. minutě otevřel skóre St. Drážný, když dorazil míč do sítě odražený od břevna. Těsně před odchodem do kabin se uvolnil hostující Jasz, ale jeho střela se mezi tyče nevešla.

Ve druhém dějství se zpočátku hrálo podle stejných not, ale hostům se podařilo v 53. minutě vyrovnat Kupšou, jenž skóroval po rychlém brejku a přihrávce Jasze. Následně se ale nechal střelec branky zbytečně za „kecy" vyloučit a pro Nespeky začalo peklo. St. Drážný nastřelil tyč a z dorážky se trefil do tyče i V. Drážný, dvakrát zazdil vyloženou příležitost Císař, závary také Nespečtí uhasily, a když už domácí dostali míč do branky, tak gól nebyl uznán pro ofsajd. Hosté tak s vypětím všech sil uhráli remízu a šlo se do penalt. První tři série se střelci nemýlili, až ve čtvrté vychytal brankář Šilhavý domácího hráče. Nespecký Burian pátou proměnil, a tak si hosté odvezli bonusový bod.

„Bylo to dobré utkání, ve kterém jsme se do penalt dostali zbytečně. Po vyrovnání jsme začali hrát dobrý fotbal, ale Kupša se nechal zbytečně vyloučit, když měl žlutou kartu a ve vápně soupeře kritizoval rozhodčího. Poté jsme si pořádně zaběhali a i se štěstím ustáli domácí tlak. Na penalty jsme měli štěstí, když nám opět pomohl brankář Šilhavý," dodal po zápase trenér Nespek Václav Knížek starší.

Branky: 44. St. Drážný – 53. Kupša. Rozhodčí: Fejfar. ŽK: 3:5. ČK: 66. Kupša (N). Diváci: 80. Poločas: 1:0.

Nespeky: Šilhavý – Štáf, Krejza, Burian, Myslivec – L. Rublič (60. L. Maršoun), Kukač, Urban, Jasz – Šorfa (82. Vojkůvka, 90. Hanzal), Kupša.