TEPLÝŠOVICE – TUPADLY               3:2

Domácí začali špatně, Kačírek fauloval v šestnáctce a  Čmakal penaltou nepohrdl. Jenže za chvíli bylo vyrovnáno. Po prvním Kukačově centru zamířil Chomát ještě do tyče, ale další nabídkou Podhorský nadvakrát nepohrdl.

Domácí se nadechovali k otočení výsledku, jenže Veselý chyboval ve vlastním vápně, čehož opět využil Čmakal. Domácí snaha o vyrovnání se do poločasu minula účinkem (Ottl, Kukač).  

Po přestávce vyvinuli domácí tlak a hostům začaly pomalu docházet síly. Podhorskému ještě střelu z malého vápna vyrazil Kavánek, ale na další akci Podhorského a zakončení Krále již nestačil. Remíza Teplýšovicích nestačila, chtěly vyhrát, a to se jim podařilo, když v 80. minutě Kukač z malého vápna málem protrhl síť.

„Připravoval jsem mužstvo, že zápas nebude jednoduchý, protože Tupadly hrají o záchranu, což se potvrdilo. Dvakrát hosté vedli, přesto jsme silou vůle utkání otočili v náš prospěch, za což hráčům děkuji,“ zářil po zápase trenér Teplýšovic Petr Chomát, který v závěru poslal na hřiště i reprezentačního kouče do 21 let a asistenta A mužstva ČR Jakuba Dovalila.

Branky: 12. Podhorský, 57. Král, 80. Kukač – 2. (z PK) a 25. Čmakal. Rozhodčí: Vlček. ŽK: 4:2. Diváci: 50. Poločas: 1:2.

Teplýšovice: Kondrát – Drahota, Chomát, Veselý, Nerad – J. Dřízal, Kukač, Kačírek (61. Heřmánek) – Ottl – Podhorský (87. Dovalil), Král (89. Kamenský).