Starší dorost

SK Benešov – Klatovy 1:2

Benešovu v boji o záchranu chybělo šest klíčových hráčů, přesto začal aktivně. Nejprve Zoubek neproměnil v 10. minutě penaltu, ale vzápětí vše napravil a hlavou po centru Kačírka dostal domácí do vedení. Do poločasu již z převahy nic nevytěžili. Po změně stran se domácí dožadovali penalty po střetu brankáře se Šmejkalem. Rozhodčí byl jiného názoru a hosté z protiútoku vyrovnali. V 73. minutě měl obrovskou šanci Podhorský, ale z metru nebyl schopen dorazit míč do prázdné branky po Králově přihrávce. A tak hosté po rohu trestali podruhé. Další šance Večery a Krále již vyrovnání nepřinesly.
„Minimálně bod jsme si zasloužili, protože jsme měli více šancí. To, co nedal Podhorský, se jen tak nevidí. Z metru netrefil prázdnou branku a ještě si udělal výron,“ zlobil se trenér Benešova Miroslav Bubeník.

Branka Benešova: Zoubek. Rozhodčí: Melichar. Poločas: 1:0

SK Benešov: Franěk – Kačírek, Zoubek, Přibyl, Páv – Král, Podhorský, Večera, M. Stibůrek – Kubásek, Šmejkal

Mladší dorost

SK Benešov – Klatovy 6:0

V prvním poločase se hrál pěkný fotbal. Zavadilovu střelu lapil gólman, Pazdera nastřelil břevno, Drnda minul hlavou prázdnou branku a Bredler mířil vedle. Na druhé straně vyrazil s vypětím sil brankář Říha volej klatovského hráče po odraženém rohu. Ve 23. minutě stáhl hostující obránce Kubáska a penaltu proměnil Komárek. Další šance Drndy a Šmejkala zůstaly nevyužity. Ve 39. minutě musel po druhé žluté kartě opustit hřiště klatovský obránce. Z následného trestného kopu hlavičkoval do sítě Bredler po Kubáskově centru. Po většinu druhé půle dobývali domácí soupeřovu branku a přidali další branky. Ve 46. minutě Šmejkal z rohu velkého vápna vymetl šibenici a poté Kubásek vstřelil hattrick. Nejprve s pomocí tyče uklidil míč do sítě po nahrávce Drndy, o chvíli později zacílil do prázdné svatyně po centru Horčičky a nakonec uklidil balón za záda klatovského gólmana z brejku. Hosté mohli za stavu 5:0 snížit z penalty, ale trefili jen břevno.

Branky: Kubásek 3, Bredler, Šmejkal, Komárek (z PK). Rozhodčí: Melichar. ŽK: 1/3. ČK: 0/1. Poločas: 2:0

SK Benešov: Říha – Vrňák, Komárek, Pazdera, Páv – Zavadil, Bredler, Radačovský (67. Hroch), Drnda – Šmejkal (51. Horčička), Kubásek