TÝNEC NAD SÁZAVOU – JÍLOVÉ 0:1

Ve vyrovnaném prvním poločase vstřelili hosté již ve 12. minutě gól, paradoxně jediný v zápase, devatenáctiletým Šifrou, jenž je odchovancem Týnce. Ten stál na správném místě na malém vápně po odraženém dlouhém autu a nepřesné střele. Následně měli domácí tři velké šance, ale brankář Kruliš, také bývalý Týnečák, čaroval proti střele z úhlu D. Kopty a dvěma Stejskalovým ranám.

V úvodu druhého dějství pohrdl Popelka navýšením skóre, když netrefil prázdnou týneckou branku. Pak převzali otěže zápasu domácí a z tlaku měli dvě obrovské šance. Nejprve hlavičku Horkého vytáhl Kruliš na roh. Po dalším rohovém kopu F. Kopta trefil tyč, a když už míč směřoval do sítě, tak předvedl hrdina zápasu parádní zákrok, a proto si Jílové odvezlo domů všechny body.

„Zápasu by spíše slušela remíza, šancí jsme měli víc, i když hra byla plná nepřesností. Hostům zachytal výborně brankář Kruliš, který nám zlikvidoval všechny šance," povzdechl si po prohře kouč Týnce Miroslav Bubeník.

Branka: 12. Šifra. Rozhodčí: Zoufalý. Poločas: 0:1.

Týnec: Koukol – Stibůrek, Klubal, F. Kopta, Havelka (82. Novák) – Petrášek (70. Vosička), D. Kopta, Radačovský, Kavoň (62. V. Vavrek) – Stejskal, Horký.