III. třída A

Poříčí B – Votice B 3:0, Nespeky B – Čerčany 4:2, Krhanice – Úročnice 2:0, Sedlec-Prčice B – Bystřice 1:1, SK Načeradec – Jírovice 1:4, Týnec B – Teplýšovice B a Pyšely – Lešany, odloženo.

1. Jírovice⋌ 12 8 1  3 32:18 25
2. Poříčí B⋌ 12 7 3  2 40:20 24
3. Nespeky B⋌ 12 7 3  2 29:19 24
4. Teplýšovice B⋌ 11 7 1  3 28:29 22
5. Pyšely⋌ 11 5 3  3 32:26 18
6. Lešany⋌ 11 5 2  4 27:27 17
7. Krhanice⋌ 12 4 4  4 28:22 16
8. Sedlec-Prčice B⋌ 12 5 1  6 29:37 16
9. Votice B⋌ 12 5 1  6 23:32 16
10. Týnec B⋌ 11 4 2  5 40:26 14
11. Bystřice⋌ 12 4 2  6 26:27 14
12. Čerčany⋌ 12 3 2  7 27:31 11
13. Úročnice⋌ 12 2 4  6 14:22 10
14. SK Načeradec⋌ 12 1 1 10 13:52  4

III. třída B

Divišov B – Trhový Štěpánov B 2:4, Mezno – Blaník Načeradec 5:2, Křivsoudov – Velíš 8:2, Čechtice – Nesperská Lhota 7:2, Tichonice – Bílkovice 3:1, Miličín – Libež nehráno, Kondrac B – Ratměřice odloženo.

1. Mezno⋌ 12 10 1 1 47:15 31
2. Křivsoudov⋌ 12  6 4 2 46:20 22
3. Bílkovice⋌ 12  7 1 4 45:20 22
4. Tichonice ⋌ 12  7 1 4 36:24 22
5. Trhový Štěpánov B⋌ 12  7 1 4 31:24 22
6. Blaník Načeradec⋌ 12  6 3 3 33:29 21
7. Miličín⋌ 11  6 1 4 31:19 19
8. Čechtice⋌ 12  5 1 6 28:30 16
9. Ratměřice⋌ 11  5 1 5 26:33 16
10. Libež⋌ 11  4 3 4 17:23 15
11. Divišov B⋌ 12  3 1 8 28:42 10
12. Nesperská Lhota⋌ 12  3 0 9 27:54  9
13. Kondrac B⋌ 11  1 2 8 20:50  5
14. Velíš⋌ 12  1 2 9 21:53  5

IV. třída A

Ostředek – Zaječice 8:2, Václavice – Křečovice 5:0, Heřmaničky – Úročnice B 1:5, Jablonná – Sokol Přestavlky B 6:2, Pecerady – Soběhrdy B 3:2, Neveklov B – Bukovany 1:3.

1. Václavice⋌ 11 9 2  0 43:11 29
2. Ostředek⋌ 11 8 3  0 41:14 27
3. Jablonná⋌ 11 7 1  3 39:32 22
4. Úročnice B⋌ 11 6 2  3 41:25 20
5. Netvořice⋌ 11 6 2  3 31:18 20
6. Sokol Přestavlky B⋌ 11 5 4  2 31:29 19
7. Pecerady⋌ 11 6 1  4 27:30 19
8. Soběhrdy B⋌ 11 5 0  6 32:22 15
9. Bukovany⋌ 12 4 1  7 23:31 13
10. Neveklov B⋌ 11 3 1  7 22:25 10
11. Křečovice⋌ 11 1 4  6 16:29  7
12. Zaječice⋌ 11 0 2  9 18:56  2
13. Heřmaničky⋌ 11 0 1 10  9:51  1

IV. třída B

Olbramovice B – Struhařov B 5:4, Jankov B – Popovice B 2:2, Budenín – SK Přestavlky 5:0, Postupice B – Mezno B 3:2, Chotýšany B – Maršovice B 2:0, Drachkov – Louňovice odloženo.

1. Struhařov B⋌ 11 9 0 2 43:24 27
2. Maršovice B⋌ 12 6 1 5 25:23 19
3. Mezno B⋌ 11 6 0 5 43:29 18
4. Louňovice⋌ 10 6 0 4 36:25 18
5. Drachkov⋌ 10 6 0 4 34:28 18
6. Budenín⋌ 11 5 1 5 36:32 16
7. Olbramovice B⋌ 11 5 1 5 35:42 16
8. Postupice B⋌ 11 5 0 6 28:30 15
9. Chotýšany B⋌ 11 5 0 6 31:34 15
10. Myslič⋌ 11 5 0 6 29:36 15
11. SK Přestavlky⋌ 11 4 1 6 23:32 13
12. Popovice B⋌ 11 3 2 6 32:35 11
13. Jankov B⋌ 11 2 2 7 26:51  8

IV. třída C

Pravonín B – Dolní Kralovice B 1:2, Křivsoudov B – Kladruby 4:1, Zdislavice B – Vracovice 7:0, Čechtice B – Hulice 8:0, Radošovice – Miřetice B 2:4, Trhový Štěpánov C – Keblov 2:4.

1. Dolní Kralovice B⋌ 11 10 1  0 37:10 31
2. Zdislavice B⋌ 11  9 2  0 39:12 29
3. Miřetice B⋌ 11  8 0  3 55:23 24
4. Keblov⋌ 12  8 0  4 44:28 24
5. Čechtice B⋌ 11  5 1  5 35:33 16
6. Radošovice⋌ 11  5 1  5 23:33 16
7. Libouň⋌ 11  5 0  6 25:41 15
8. Pravonín B⋌ 11  4 2  5 33:36 14
9. Křivsoudov B⋌ 11  4 1  6 44:31 13
10. Vracovice⋌ 11  4 0  7 26:40 12
11. Trh. Štěpánov C⋌ 11  2 2  7 18:23  8
12. Hulice⋌ 11  2 1  8 18:57  7
13. Kladruby⋌ 11  0 1 10 16:46  1

OP dorost

Úročnice – Bystřice/Maršovice 5:1.

1. Nespeky⋌ 10 9 0 1 48:10 27
2. Úročnice⋌ 10 8 1 1 34:12 25
3. Pravonín/Čechtice⋌ 10 6 1 3 33:24 19
4. Sedlec-Prčice⋌ 10 3 0 7 31:26  9
5. Ostředek/Divišov⋌ 10 2 0 8 16:65  6
6. Bystřice/Maršovice⋌ 10 1 0 9 14:39  3

OP starší žáci

1. Sedlec-Prčice⋌ 8 8 0 0 54:12 24
2. Nespeky/Čerčany⋌ 8 6 0 2 26:12 18
3. Mezno⋌ 8 3 1 4 24:24 10
4. Týnec/Pecerady⋌ 8 2 1 5 17:32  7
5. Trhový Štěpánov⋌ 8 0 0 8  4:45  0

OP starší žáci 7 + 1

1. Bystřice⋌ 11 11 0  0 74:7  33
2. Ondřejov/Chocerady⋌ 11 10 0  1 82:14 30
3. Křečovice⋌ 11  8 0  3 49:25 24
4. Netvořice⋌ 11  6 1  4 36:29 19
5. Teplýšovice⋌ 11  6 1  4 35:40 19
6. Křivsoudov⋌ 11  5 2  4 32:50 17
7. Lukavec/Pravonín⋌ 11  4 1  6 20:32 13
8. Miřetice/Čechtice⋌ 11  4 1  6 21:36 13
9. Jankov⋌ 11  4 0  7 21:38 12
10. Olbramovice⋌ 11  2 2  7 17:27  8
11. Chotýšany⋌ 11  2 0  9 19:45  6
12. Ostředek⋌ 11  0 0 11  5:68  0

OP mladší žáci 7 + 1

1. Poříčí⋌ 8 7 0 1 67:10 21
2. Vrchotovy Janovice⋌ 8 7 0 1 35:11 21
3. Vlašim B⋌ 8 6 0 2 51:13 18
4. Bystřice/Popovice⋌ 8 6 0 2 50:13 18
5. Týnec/Pecerady⋌ 8 4 0 4 41:25 12
6. Sedlec-Prčice⋌ 8 2 1 5 16:64  7
7. Senohraby⋌ 8 1 2 5 11:29  5
8. Čechtice/Miřetice⋌ 8 1 1 6 13:50  4
9. Bl./SK Načeradec⋌ 8 0 0 8  7:76  0

OS mladší žáci 7 + 1

1. Postupice⋌ 8 7 1 0 36:6  22
2. Soběhrdy⋌ 8 6 1 1 46:9  19
3. Vlašim C⋌ 8 5 1 2 45:15 16
4. Kondrac⋌ 8 5 0 3 38:17 15
5. Maršovice⋌ 8 5 0 3 20:28 15
6. Ratměřice⋌ 8 3 1 4 17:11 10
7. Krhanice⋌ 8 2 0 6 21:49  6
8. Tichonice⋌ 8 1 0 7  9:65  3
9. Minerva⋌ 8 0 0 8  9:41  0