VOTICE – CERHOVICE 8:1

Skóre otevřel již v 6. minutě Štork a jistě si po kritice trenéra oddychl. Jenže poté to nevypadalo na kanonádu, protože Viskup po samostatné akci ani Štork po dlouhém autu Budila nebyli úspěšní, stejně dopadl na druhé straně Ptáček. Až v závěru poločasu Kolář po trestném kopu Viskupa a Štork střelou pod břevno, po úniku Koláře, dostali hosty na kolena.

Ihned po přestávce se dvakrát trefil druhý útočník Votic Němeček a hosté měli na kontě pověstného bůra. Poté sice Ptáček snížil, ale to domácím nevadilo, když Čupr z penalty, Říha po dorážce sóla Štorka a Budil po rohu Čupra upravili na konečných 8:1.

„Bylo to stejné jako v minulých zápasech, ale teď jsme šance proměňovali, když byly akce dobře připravené i zakončené. Prostě to bylo, tak já být. Doufám, že Márovi Štorkovi a Jirkovi Němečkovi, kteří dali po dvou gólech, to pomůže a neutlumí a budou pokračovat ve střílení gólů," přeje si Martin Bárta.

Branky: 6. a 44. Štork, 48. a 52. Němeček, 40. Kolář, 70. Čupr (z PK), 80. Říha, 90. Budil – 68. Ptáček. Rozhodčí: Lafek. ŽK: 0:1. Diváci: 90. Poločas: 3:0.

Votice: Soukup – Šlejmar (81. Dušátko), Budil, Čupr, Bareš – Říha, Podhorský, Kolář, Viskup (86. Slunečko) – Němeček (86. Kramný), Štork (81. Sládek).

Ve středu hrají Votice semifinále Středočeského poháru od 18 hodin s Dobříší.