III. třída A

Křečovice – Soběhrdy 2:4, Teplýšovice B – Bystřice 2:1, Týnec B – Ostředek 5:1, Václavice – Lešany 1:5, Netvořice – Votice B 1:4, Olbramovice – Krhanice 0:2, Myslič – Pyšely 2:2.

1. Krhanice⋌ 13 10 2  1 49:15 32
2. Pyšely⋌ 13  8 4  1 42:15 28
3. Lešany⋌ 13  9 1  3 44:24 28
4. Soběhrdy ⋌ 13  8 2  3 33:25 26
5. Votice B⋌ 13  8 0  5 47:38 24
6. Křečovice⋌ 13  7 0  6 42:25 21
7. Olbramovice⋌ 13  6 1  6 32:25 19
8. Teplýšovice B⋌ 13  6 0  7 25:31 18
9. Týnec B⋌ 13  5 1  7 33:52 16
10. Bystřice⋌ 13  4 3  6 30:33 15
11. Ostředek⋌ 13  4 1  8 34:35 13
12. Netvořice⋌ 13  3 2  8 23:42 11
13. Václavice⋌ 13  2 2  9 15:45  8
14. Myslič⋌ 13  1 1 11 18:62  4

III. třída B

Divišov B – Čechtice 5:1, Ratměřice – Křivsoudov 0:6, Keblov – Tichonice 4:3, Struhařov B – Louňovice 3:2, Postupice – Trhový Štěpánov 0:1, Mezno B – Kondrac B 0:4, Bílkovice – Chocerady 2:3.

1. Chocerady⋌ 13 11 2  0 67:16 35

2. Křivsoudov⋌ 13  8 3  2 53:19 27
3. Čechtice ⋌ 13  7 2  4 40:30 23
4. Bílkovice⋌ 13  7 2  4 34:30 23
5. Postupice⋌ 13  6 3  4 37:23 21
6. Tichonice⋌ 13  6 2  5 35:29 20
7. Louňovice⋌ 13  5 4  4 37:31 19
8. Divišov B⋌ 13  6 1  6 29:30 19
9. Kondrac B⋌ 13  5 3  5 36:29 18
10. Trhový Štěpánov⋌ 13  5 2  6 27:26 17
11. Ratměřice⋌ 13  5 1  7 21:39 16
12. Keblov⋌ 13  3 1  9 27:68 10
13. Struhařov B⋌ 13  3 0 10 22:45  9
14. Mezno B⋌ 13  1 0 12 12:62  3

IV. třída A

1. Miličín A⋌ 11 10 1 0 45:12 31
2. Nespeky B⋌ 11  9 1 1 48:12 28
3. Čerčany⋌ 11  9 0 2 42:17 27
4. Poříčí B⋌ 11  5 3 3 45:21 18
5. Pecerady⋌ 11  4 5 2 24:16 17
6. Úročnice B⋌ 11  5 1 5 35:30 16
7. Bystřice B⋌ 11  5 1 5 24:24 16
8. Sokol Přestavlky B⋌ 11  5 1 5 29:30 16
9. Bukovany⋌ 11  2 0 9 12:40  6
10. Jablonná⋌ 11  2 0 9 11:50  6
11. Soběhrdy B⋌ 11  0 4 7 15:38  4
12. Zaječice⋌ 11  1 1 9 13:53  4

IV. třída B

1. Sedlec-Prčice B⋌ 10 8 1  1 35:11 25
2. Olbramovice B⋌ 10 6 4  0 28:15 22
3. Úročnice A⋌ 10 6 3  1 44:11 21
4. SK Přestavlky⋌ 10 5 2  3 25:18 17
5. Budenín⋌ 10 5 2  3 14:18 17
6. Miličín B⋌ 10 5 1  4 18:22 16
7. Maršovice B⋌ 10 5 0  5 26:27 15
8. Neustupov⋌ 10 3 2  5 12:26 11
9. Vrch. Janovice B⋌ 10 3 1  6 21:21 10
10. Drachkov⋌ 10 1 0  9 12:30  3
11. Heřmaničky⋌ 10 0 0 10  9:45  0

IV. třída C

1. Velíš⋌ 11 9 1 1 37:13 28
2. Postupice B⋌ 11 6 3 2 33:18 21
3. Trhový Štěpánov B⋌ 11 6 2 3 27:15 20
4. Radošovice⋌ 11 6 2 3 44:33 20
5. Nesperská Lhota⋌ 11 6 1 4 26:16 19
6. Jankov B⋌ 11 5 2 4 24:16 17
7. Popovice B⋌ 11 5 1 5 25:29 16
8. Chotýšany B⋌ 11 4 0 7 25:23 12
9. Kladruby ⋌ 11 3 2 6 17:25 11
10. Tichonice B⋌ 11 2 4 5 17:24 10
11. Libež A⋌ 11 3 0 8 14:41  9
12. Ostředek B⋌ 11 2 0 9 17:53  6

IV. třída D

1. Vracovice⋌ 11 7 2 2 45:23 23
2. Čechtice B⋌ 11 7 1 3 36:21 22
3. Kamberk⋌ 11 7 1 3 30:22 22
4. Blaník Načeradec⋌ 11 6 2 3 29:18 20
5. Libež B⋌ 11 6 1 4 33:22 19
6. Zdislavice B⋌ 11 4 4 3 31:29 16
7. Hulice⋌ 11 5 1 5 18:33 16
8. Libouň⋌ 11 5 0 6 28:31 15
9. Dolní Kralovice B⋌ 11 4 2 5 19:26 14
10. Miřetice B⋌ 11 3 1 7 24:33 10
11. Louňovice B⋌ 11 1 4 6  8:23  7
12. Pravonín B⋌ 11 1 1 9 24:44  4

OP dorost

1. Mezno⋌ 11 10 0 1 55:12 30
2. Lešany⋌ 11 10 0 1 52:9  30
3. Poříčí⋌ 11  9 0 2 52:16 27
4. Bystřice⋌ 11  7 1 3 44:15 22
5. Lukavec⋌ 11  6 1 4 52:25 19
6. Čerčany⋌ 11  5 1 5 32:31 16
7. Trhový Štěpánov⋌ 11  3 2 6 23:43 11
8. Bílkovice⋌ 11  3 1 7 17:41 10
9. Struhařov⋌ 11  2 2 7 21:59  8
10. Divišov⋌ 11  2 1 8 25:40  7
11. Jankov⋌ 11  2 1 8 16:68  7
12. Chocerady⋌ 11  2 0 9 21:51  6

OP starší žáci

1. Sedlec-Prčice⋌ 6 5 0 1 36:5  15
2. Křivsoudov⋌ 6 4 0 2 17:10 12
3. Trhový Štěpánov⋌ 6 3 0 3 11:15  9
4. Čerčany⋌ 6 0 0 6  3:37  0

OS starší žáci 6 + 1

1. Sokol Přestavlky⋌ 10 10 0  0 82:37 30
2. Maršovice⋌ 10  8 0  2 73:22 24
3. Vrch. Janovice⋌ 10  7 0  3 40:36 21
4. Chocerady⋌ 10  6 0  4 40:37 18
5. Pravonín⋌ 10  5 2  3 42:44 17
6. Struhařov⋌ 10  5 0  5 52:41 15
7. Zdislavice⋌ 10  4 0  6 31:33 12
8. Olbramovice⋌ 10  2 3  5 22:34  9
9. Úročnice⋌ 10  2 2  6 35:40  8
10. Krhanice⋌ 10  2 1  7 30:41  7
11. Ostředek⋌ 10  0 0 10  6:88  0

OP mladší žáci 7 + 1

1. Benešov C⋌ 7 6 0 1 49:6  18
2. Sedlec-Prčice⋌ 7 5 1 1 29:10 16
3. Bystřice⋌ 7 5 0 2 41:7  15
4. Týnec⋌ 7 4 0 3 38:17 12
5. Teplýšovice⋌ 7 3 1 3 22:17 10
6. Čerčany⋌ 7 2 1 4 16:29  7
7. Neveklov⋌ 7 1 0 6  7:59  3
8. Chotýšany⋌ 7 0 1 6  6:63  1

OS mladší žáci 5 + 1 A

1. Postupice⋌ 8 6 0 2 52:28 18
2. Miličín⋌ 8 5 0 3 43:45 15
3. Senohraby⋌ 8 5 0 3 48:46 15
4. Mezno⋌ 8 4 0 4 73:44 12
5. Křečovice⋌ 8 0 0 8 13:66  0

OS mladší žáci B 5 + 1

1. Tichonice⋌ 10 9 0 1 82:35 27
2. Dolní Kralovice⋌ 10 5 2 3 63:42 17
3. Trhový Štěpánov⋌ 10 5 2 3 60:41 17
4. Velíš⋌ 10 3 2 5 40:74 11
5. SK Načeradec⋌ 10 2 1 7 27:62  7
6. Bílkovice⋌ 10 1 3 6 36:54  6

OP starší přípravka 5 + 1

1. Olbramovice⋌ 10 10 0 0 75:23 30
2. Sedlčany⋌ 10  8 1 1 70:43 25
3. Vlašim A⋌ 10  6 2 2 57:39 20
4. Netvořice⋌ 10  6 0 4 55:39 18
5. Teplýšovice⋌ 10  5 1 4 46:39 16
6. Votice⋌ 10  4 0 6 46:51 12
7. Poříčí⋌ 10  4 0 6 26:41 12
8. Křivsoudov⋌ 10  3 0 7 45:56  9
9. Sedlec-Prčice⋌ 10  2 2 6 27:60  8
10. Pecerady⋌ 10  2 1 7 38:59  7
11. Benešov⋌ 10  1 1 8 37:72  4

OS starší přípravky 5 + 1 A

1. Bystřice⋌ 9 9 0 0 79:20 27
2. Pyšely⋌ 9 8 0 1 85:35 24
3. Soběhrdy⋌ 9 5 1 3 45:30 16
4. Václavice⋌ 9 5 0 4 62:32 15
5. Lešany⋌ 9 5 0 4 51:35 15
6. Mezno⋌ 9 4 1 4 55:40 13
7. Struhařov⋌ 9 2 1 6 25:54  7
8. Maršovice⋌ 9 2 1 6 25:56  7
9. Krhanice⋌ 9 2 0 7 21:78  6
10. Ostředek⋌ 9 1 0 8 27:95  3

OS starší přípravky B 5 + 1

1. Vlašim B⋌ 9 9 0 0 143:9   27
2. Kondrac⋌ 9 8 0 1 100:24  24
3. Jankov⋌ 9 7 0 2  74:28  21
4. Postupice⋌ 9 6 0 3  67:35  18
5. Tichonice⋌ 9 4 0 5  44:33  12
6. Popovice⋌ 9 4 0 5  54:79  12
7. Trhový Štěpánov⋌ 9 3 0 6  44:54   9
8. Miřetice⋌ 9 3 0 6  43:59   9
9. Divišov⋌ 9 1 0 8  13:135  3
10. Zdislavice⋌ 9 0 0 9   5:131  0