Mužstva byla rozdělena do dvou skupin, ze kterých první čtyři týmy postupovaly do play off. Zápasy v áčku, kde bylo pět mančaftů, byly kromě dominujících Lešan, velmi vyrovnané a do poslední chvíle nebylo jasné, kdo dostane Černého Petra. Toho inkasovaly Krňany, jenž měly stejně bodů jako Úročnice a Netvořice (3), ale v minitabulce měly nejhorší skóre.

V béčku bylo stoprocentní Poříčí nad Sázavou, jenž si poradilo překvapivě jednoznačně s Krhanicemi a se štěstím se Zlatníky a Miřeticemi. Čtvrtfinále, ale nezvládlo a nestačilo na čtvrtý celek „áčka" Netvořice, když vedlo 2:0, ale nakonec prohrálo 2:4. Dalšími semifinalisty byly Lešany, jenž si poradily s Miřeticemi 3:1, Zlatníky přetlačily Úročnici 2:1 a již rozjeté Krhanice, prošpikované hráči Týnce, nasekaly loňskému vítězi z Českého Brodu 4:0.

V prvním semifinále domácí nestačili na Krhanice, když si ve vyrovnaném zápase nejprve si srazil Berka po rohovém kopu míč do vlastní branky, aby Skála upravil po přestávce na 2:0. I Lešany mohly skórovat, ale Vrkoslav nedal sólo a Moulík trefil z trestného kopu tyč.

Ve druhém semifinále se radovaly Zlatníky po výhře 2:0 nad Hokrovými Netvořicemi.

V boji o třetí místo se zahrávaly jen pokutové kopy, při nichž měli pevnější nervy domácí hráči a po výsledku 3:2 brali bronzovou pozici.

Finále se stalo jednoznačnou záležitostí Krhanic, jenž Zlatníky, které dohrávaly bez možnosti střídání, deklasovaly 7:1.

Konečné pořadí

1. Krhanice, 2. Zlatníky, 3. Lešany, 4. Netvořice, 5. Poříčí nad Sázavou., 6. Úročnice, 7. Český Brod, 8. Miřetice, 9. Krňany.