Vlašim B – Benátky n. J. 0:2

První poločas se hrál bez šancí. Až Hruška ve 45. minutě zmrazil po standardní situace Vlašim. Po přestávce vyvinuli domácí tlak, Havlíčka vychytal gólman a střelu L. Dvořáka vyrazil obránce z branky, a tak udeřil v 55. minutě křižnou ranou opět Hruška – 0:2. Zmar Vlašim podtrhl v 90. minutě vyloučený Žovinec (žluté karty za řetízek a vniknutí do hry bez povolení rozhodčího).

„Hráči nastoupili, s tím, že se nemůže nic stát, neběhali jsme a soupeř nás těsně před půlí potrestal. Ve druhé půli se naše hra zlepšila, začali jsme hrát po zemi, ale nevyužili jsme šance, naopak soupeř nám dal druhý gól. Od té doby jsme hráli špatně a soupeř si výhru zasloužil,“ byl rozčarovaný trenér Vlašimi B Vladimír Kout.

Branky: 45., 55. Hruška. Rozhodčí: Mikeš. ŽK: L. Dvořák, Císař, Žovinec (V). ČK: 90. Žovinec (V). Diváci: 100. Poločas: 0:1.

FC Graffin Vlašim B: M. Jícha – Veselý (86. Kuchta), Havlíček, Císař, J. Pohorský – L. Petrů, Janda (30. V. Pohorský), J. Dvořák, Borkovec – J. Jícha, L. Dvořák (83. Žovinec).