Kostelec u Křížků – Kondrac 4:2


Úvodní tlak Kondrac, hrající o záchranu, přežila bez úhony a ve 20. minutě udeřila po rohu Linharta hlavou M. Kubína. Ihned po rozehrání Dixa vyrovnal a pět minut poté Bidelnica parádní trefou otočil výsledek. V závěru poločasu Vítovský křižnou střelou vyrovnal.

Radost Kondrace ale netrvala dlouho a Dixa krásnou ranou opět strhl vedení na stranu Kostelce. Po přestávce domácí kontrolovali hru, vypracovali si řadu šancí, ale Kňazík nebo neschopností v koncovce stačili již jen potvrdit výhru jedním gólem.


„Přestože jsme podali nejlepší výkon na jaře, tak jsme paradoxně prohráli. Kluci se semkli, hráli dobře a agresivně. Soupeř byl ale nad naše síly. Doufám si tvrdit, že mužstvo Kostelce je herně nejkvalitnější v soutěži, ukázalo svoji kvalitu a přehrálo nás,“ pochválil soupeře hrající asistent trenéra Kondrace Jiří Janouš mladší a dodal k záchraně: „Jsme samozřejmě rádi, že jsme soutěž i přes porážku udrželi. Na sezonu musíme rychle zapomenout a připravit se na novou.“


Branky Kondrace: M. Kubín, Vítovský. Rozhodčí: Berovič. Bez karet. Diváci: 150. Poločas: 3:2.

Sokol Kondrac: Kňazík - Volšický, Mleziva (80. Janouš), T. Kubín, Nedvěd (65. R. Kašpar) - P. Sedláček, Linhart, M. Kubín, J. Sedláček – Vítovský, Pohorský (50. M. Kašpar).