III. A třída
Nespeky B - Přestavlky 3:1, Miličín - Týnec B 5:2, Netvořice - Maršovice B 4:1, Soběhrdy - Václavice 2:0, Chocerady B - Jankov 0:1, Čerčany - Struhařov B 5:2, Lešany - Krhanice 3:0.


1. Čerčany⋌ 26 21 0  5 98:36 63
2. Soběhrdy⋌ 26 15 6  5 52:30 51
3. Lešany⋌ 26 14 5  7 64:35 47
4. Krhanice⋌ 26 13 3 10 54:42 42
5. Nespeky B⋌ 26 12 6  8 46:37 42
6. Chocerady B⋌ 26 12 4 10 52:40 40
7. Týnec B⋌ 26 11 3 12 44:52 36
8. Maršovice B⋌ 26 10 5 11 46:52 35
9. Miličín⋌ 26  9 6 11 51:53 33
10. Přestavlky⋌ 26 10 2 14 55:55 32
11. Václavice⋌ 26  9 3 14 41:54 30
12. Netvořice⋌ 26  9 1 16 42:83 28
13. Struhařov B⋌ 26  8 3 15 29:62 27
14. Jankov⋌ 26  5 1 20 34:77 16

III. B třída
Libež - Bystřice 3:5, Tichonice - Bílkovice 7:0, Heřmaničky - Popovice 2:4, Kondrac B - Velíš 7:2, Miřetice B - Ratměřice 1:3, Křivsoudov - Dolní Kralovice 0:2, Pravonín - Čechtice 6:0.


1. Bílkovice⋌ 26 16 2  8 52:39 50
2. Dolní Kralovice ⋌ 26 14 4  8 54:37 46
3. Velíš⋌ 26 14 3  9 51:53 45
4. Ratměřice⋌ 26 13 6  7 74:51 45
5. Tichonice⋌ 26 11 6  9 55:44 39
6. Pravonín⋌ 26 11 6  9 71:49 39
7. Popovice⋌ 26 12 3 11 72:58 39
8. Heřmaničky⋌ 26 10 5 11 53:52 35
9. Křivsoudov⋌ 26  9 5 12 63:57 32
10. Čechtice⋌ 26  8 7 11 53:65 31
11. Kondrac B⋌ 26  9 4 13 55:67 31
12. Bystřice⋌ 26  9 4 13 46:61 31
13. Libež⋌ 26  8 7 11 50:67 31
14. Miřetice B⋌ 26  5 4 17 28:77 19


IV. A třída
Bystřice B - Drachkov 3:8, Bukovany - Neveklov B 2:3, Pecerady - Jablonná A 5:1, Václavice B - Postupice A 1:7, Čerčany B - Zaječice 6:2, Křečovice - Úročnice B 1:2. 


1. Postupice A⋌ 22 18 2  2 138: 30 56
2. Pecerady⋌ 22 13 4  5  55: 32 43
3. Jablonná A⋌ 22 13 4  5  84: 47 43
4. Čerčany B⋌ 22 12 3  7  61: 52 39
5. Drachkov⋌ 22 12 2  8  65: 44 38
6. Bukovany⋌ 22  9 5  8  56: 62 32
7. Neveklov B⋌ 22  8 5  9  36: 46 29
8. Zaječice⋌ 22  8 3 11  66: 65 27
9. Úročnice B⋌ 22  7 3 12  49: 74 24
10. Křečovice⋌ 22  5 4 13  35: 62 19
11. Bystřice B⋌ 22  5 1 16  37: 85 16
12. Václavice B⋌ 22  3 2 17  28:111 11


IV. B třída
Libouň - Neustupov 8:1, Miličín B - SK Přestavlky 3:1, Heřmaničky B - Kamberk 1:3, Ratměřice B - Velíš B 3:2, Budenín - Jankov B 6:1, Louňovice A - Sedlec-Prčice B 2:0, Olbramovice B - Mezno B 3:4.


1. Libouň⋌ 26 23 1  2 119: 26 70
2. Louňovice A⋌ 26 19 2  5  78: 44 59
3. Budenín⋌ 26 16 4  6  65: 32 52
4. SK Přestavlky⋌ 26 15 2  9  80: 45 47
5. Olbramovice B⋌ 26 15 2  9  84: 55 47
6. Sedlec-Prčice B⋌ 26 11 9  6  69: 45 42
7. Neustupov⋌ 26 11 4 11  68: 80 37
8. Kamberk⋌ 26 10 5 11  45: 48 35
9. Ratměřice B⋌ 26  8 4 14  50: 68 28
10. Mezno B⋌ 26  7 4 15  38: 65 25
11. Velíš B⋌ 26  6 4 16  45: 75 22
12. Miličín B⋌ 26  6 3 17  39: 72 21
13. Heřmaničky B⋌ 26  6 3 17  45: 96 21
14. Jankov B⋌ 26  4 3 19  35:109 15


IV. C třída
Chotýšany B - Tichonice B 3:1, Myslič - Poříčí B 5:3, Ostředek B - Popovice B 0:4, Postupice B - Radošovice 2:6, Teplýšovice C - Divišov B 1:5, Jablonná B - Nesperská Lhota 1:6.


1. Chotýšany B⋌ 22 19 3  0 80: 25 60
2. Radošovice⋌ 22 16 2  4 79: 39 50
3. Divišov B⋌ 22 14 3  5 71: 31 45
4. Nesperská Lhota⋌ 22 11 1 10 75: 48 34
5. Teplýšovice C⋌ 22 10 3  9 61: 50 33
6. Poříčí B⋌ 22  9 4  9 73: 60 31
7. Popovice B⋌ 22  8 5  9 50: 48 29
8. Postupice B⋌ 22  7 6  9 55: 50 27
9. Myslič⋌ 22  8 2 12 52: 66 26
10. Ostředek B⋌ 22  7 1 14 42: 76 22
11. Tichonice B⋌ 22  5 5 12 56: 74 20
12. Jablonná B⋌ 22  0 1 21 17:144  1

IV. D třída
Keblov - Čechtice B 0:2, Dolní Kralovice B - Pravonín B 5:3, Hulice - Louňovice B 3:3, Trhový Štěpánov - Načeradec 5:3, Křivsoudov B - Kladruby 3:3, Zdislavice B - Vracovice 1:1.


1. Kladruby⋌ 22 15 2  5 65:40 47
2. Pravonín B⋌ 22 14 5  3 73:29 47
3. Trhový Štěpánov⋌ 22 14 2  6 64:31 44
4. Načeradec⋌ 22 11 7  4 59:32 40
5. Keblov⋌ 22 10 3  9 33:36 33
6. Dolní Kralovice B⋌ 22 10 3  9 52:45 33
7. Zdislavice B⋌ 22  8 5  9 39:36 29
8. Hulice⋌ 22  6 6 10 44:53 24
9. Vracovice⋌ 22  7 3 12 45:48 24
10. Křivsoudov B⋌ 22  5 5 12 32:77 20
11. Louňovice B⋌ 22  5 2 15 36:72 17
12. Čechtice B⋌ 22  4 3 15 24:67 15


OP dorost
Čechtice - Bystřice 5:2, Postupice - Zdislavice 5:6, Trhový Štěpánov - Maršovice 7:3, Lešany - Neveklov 1:4, Benešov C - Divišov 3:0, Teplýšovice - Nesperská Lhota 1:1.


1. Teplýšovice⋌ 22 19 1  2  98: 24 58
2. Benešov C⋌ 22 18 3  1 120: 27 57
3. Nesp. Lhota⋌ 22 14 1  7  79: 49 43
4. Trh. Štěpánov⋌ 22 13 1  8  65: 61 40
5. Divišov⋌ 22 12 3  7  71: 44 39
6. Neveklov⋌ 22 10 3  9  64: 56 33
7. Zdislavice⋌ 22  9 1 12  54: 57 28
8. Čechtice⋌ 22  7 2 13  66: 71 23
9. Lešany⋌ 22  6 3 13  39: 75 21
10. Bystřice⋌ 22  6 2 14  41: 87 20
11. Postupice⋌ 22  4 3 15  41:100 15
12. Maršovice⋌ 22  2 1 19  23:110  7


OS dorost
1. Přestavlky⋌ 18 14 2  2 109:30 44
2. Mezno⋌ 18 14 2  2  70:25 44
3. Bukovany⋌ 18 10 1  7  53:42 31
4. Jankov⋌ 18  8 5  5  36:29 29
5. Kamberk⋌ 18  8 2  8  35:48 26
6. Struhařov⋌ 18  6 3  9  35:47 21
7. Libež⋌ 18  6 3  9  42:59 21
8. Načeradec⋌ 18  5 4  9  47:44 19
9. Vrch. Janovice⋌ 18  6 1 11  40:55 19
10. Netvořice⋌ 18  1 1 16  11:99  4


OP starší žáci A
1. Benešov⋌ 16 15 1  0 106: 12 46
2. Teplýšovice⋌ 16 14 0  2  86: 18 42
3. Lešany⋌ 16 11 1  4  55: 26 34
4. Úročnice⋌ 16  9 0  7  51: 39 27
5. Chocerady⋌ 16  6 4  6  58: 45 22
6. Neveklov⋌ 16  5 2  9  32: 60 17
7. Jablonná⋌ 16  3 3 10  30: 52 12
8. Bystřice⋌ 16  2 1 13  27:112  7
9. Křečovice⋌ 16  1 0 15  21:102  3


OP starší žáci B
1. Drachkov⋌ 18 15 2  1  85:17 47
2. Kamberk⋌ 18 14 1  3 105:19 43
3. Ratměřice⋌ 18 14 1  3  67:13 43
4. Miličín⋌ 18  9 2  7  47:36 29
6. Olbramovice⋌ 18  8 1  9  51:57 25
5. Heřmaničky⋌ 18  8 1  9  45:60 25
7. Vrch. Janovice⋌ 18  7 1 10  53:52 22
8. Popovice⋌ 18  5 1 12  44:96 16
9. Budenín⋌ 18  3 0 15  16:87  9
10. Maršovice⋌ 18  2 0 16  19:95  6


OP starší žáci C
1. Pravonín⋌ 16 15 1  0 119:  7 46
2. Trh. Štěpánov⋌ 16 12 2  2  74: 14 38
3. Vlašim B⋌ 16 10 3  3  73: 34 33
4. Dolní Kralovice⋌ 16 10 1  5  43: 25 31
5. Čechtice⋌ 16  7 1  8  25: 44 22
6. Divišov⋌ 16  6 2  8  33: 32 20
7. Tichonice⋌ 16  3 0 13  27: 65  9
8. Radošovice⋌ 16  3 0 13  19: 64  9
9. Chotýšany⋌ 16  1 0 15  13:141  3


OP mladší žáci
Poříčí - Krhanice 0:0, Úročnice - Pyšely 1:2, Načeradec - Lešany 5:3, Benešov B - Zdislavice 0:0, Sedlčany B - Struhařov 4:1. 


1. Sedlčany B⋌ 20 15 1  4 76:25 46
2. Teplýšovice ⋌ 20 15 0  5 77:34 45
3. Benešov B⋌ 20 14 3  3 51:24 45
4. Pyšely⋌ 20 11 2  7 71:39 35
5. Poříčí⋌ 20 10 3  7 45:38 33
6. Zdislavice⋌ 20  9 3  8 50:46 30
7. Krhanice⋌ 20  8 2 10 39:47 26
8. Struhařov⋌ 20  6 4 10 40:39 22
9. Úročnice⋌ 20  6 2 12 38:46 20
10. Načeradec⋌ 20  4 0 16 29:99 12
11. Lešany⋌ 20  1 2 17 18:97  5


OS Mladších žáků – turnajově

 1. Miřetice 36 24 6  6 113: 34 78
2. Pravonín 36 22 4 10 106: 53 70
3. Čechtice 36 17 4 15  84: 65 55
4. Neveklov 36  1  2 33  20:171  5


OP přípravka
Teplýšovice – Divišov 1:10, Čerčany – Mezno 1:3, Vlašim – Týnec 2:1, Pyšely – Poříčí 6:0, Benešov A – Benešov B 8:0.


1. Vlašim⋌ 20 16 2  2 107: 19 50
2. Pyšely⋌ 20 15 2  3 109: 39 47
3. Mezno⋌ 20 15 0  5 109: 32 45
4. Týnec⋌ 20 13 3  4  76: 39 42
5. Čerčany⋌ 20 11 3  6  70: 35 36
6. Benešov A⋌ 20 10 4  6 100: 44 34
7. Divišov⋌ 20  7 0 13  70: 91 21
8. Votice⋌ 20  5 3 12  58: 66 18
9. Benešov B⋌ 20  3 3 14  24:108 12
10. Poříčí⋌ 20  3 3 14  22:121 12
11. Teplýšovice⋌ 20  0 1 19  17:168  1


OS přípravka A
Sedlec-Prčice - Mezno B 1:4, Soběhrdy - Kosova Hora 1:7, Benešov C - Vrchotovy Janovice 7:1, Maršovice - Čerčany B 4:0, Olbramovice - Úročnice 9:0.


1. Mezno B⋌ 20 16 2  2 114: 16 50
2. Maršovice⋌ 20 16 1  3  78: 19 49
3. Benešov C⋌ 20 16 1  3 103: 22 49
4. Olbramovice⋌ 20 13 1  6 101: 30 40
5. Sedlec-Prčice⋌ 20 13 1  6  92: 40 40
6. Kosova Hora⋌ 20 12 2  6  80: 48 38
7. Vrch. Janovice⋌ 20  7 0 13  44: 71 21
8. Čerčany B⋌ 20  4 0 16  32: 88 12
9. Úročnice⋌ 20  4 0 16  24:117 12
10. Soběhrdy⋌ 20  4 0 16  27:127 12
11. Bystřice⋌ 20  1 0 19  11:128  3

OS přípravka B
Čechtice - Postupice 1:6, Vlašim B - Zdislavice 9:2, Kondrac - Bílkovice 1:14, Chocerady - Trhový Štěpánov 0:18, Křivsoudov - Načeradec 3:2.


1. Bílkovice⋌ 20 19 0  1 187: 24 57
2. Vlašim B⋌ 20 18 0  2 144: 18 54
3. Tichonice⋌ 20 13 1  6 104: 51 40
4. Načeradec⋌ 20 10 4  6  72: 68 34
5. Křivsoudov⋌ 20 10 2  8  67: 73 32
6. Zdislavice⋌ 20  7 7  6  59: 68 28
7. Postupice⋌ 20  6 4 10  57: 64 22
8. Kondrac⋌ 20  6 4 10  31: 62 22
9. Trh. Štěpánov⋌ 20  6 2 12  53: 87 20
10. Čechtice⋌ 20  3 0 17  26: 86  9
11. Chocerady⋌ 20  0 0 20   6:205  0

OP mladší přípravka

 1. Sedlčany⋌ 18 16 1  1 129: 19 49
2. Vlašim⋌ 18 15 0  3 160: 25 45
3. Benešov⋌ 18 13 1  4 130: 35 40
4. Teplýšovice⋌ 18 11 1  6  79: 30 34
5. Čerčany⋌ 18  8 3  7  67: 43 27
6. Poříčí⋌ 18  6 2 10  40: 68 20
7. Vlašim B⋌ 18  5 3 10  31: 93 18
8. Pecerady⋌ 18  5 2 11  33: 74 17
9. Týnec⋌ 18  4 1 13  32:120 13
10. Úročnice⋌ 18  0 0 18  11:205  0