KUNICE B - KONDRAC 3:0 (0:0)

Utkání v Kunicích začalo podle očekávání, domácí více drželi míč na svých kopačkách, ale pozorná hra hostů jim nic nedovolovala. Hosté se prezentovali v prvním poločase velmi dobrým soustředěným výkonem, když domácím povolili jen jednu šanci. V té se objevil nestárnoucí domácí Koubek, ale na Císaře si nepřišel. Kondrac měla také jednu vyloženou šanci, Budil se po rohu dostal ke střele z úhlu a trefil tyč domácí branky.

Ve druhém poločase, bohužel pro hosty, přišel vedoucí gól pro domácí, když se po standardní situaci prosadil v 58. minutě hlavou vysoký domácí útočník. O šest minut později bylo pro Kondrac ještě hůř, Koubek vrátil do branky vyražený míč Císařem, který nejprve zlikvidoval šanci domácích, ale na Koubka již byl krátký. Tento scénář domácím vyhovoval, ve zbytku utkání opanovali hřiště a i z důvodu viditelně lepší fyzické připravenosti dovedli utkání do vítězného konce. Třetí gól v síti Císaře (vlastní) byl pro hosty až příliš krutý, protože neodehráli špatné utkání.

„Střídáme dobré a špatné výkony jako na běžícím pásu. V prvním poločase jsme předvedli po Průhonicích asi nejlepší jarní výkon. Hráči výborně pracovali směrem dozadu, zajišťovali se vzájemně a ještě jsme byli nebezpeční dopředu. Bohužel ve druhém poločase nám proti domácím, kteří byli výrazně posíleni o některé hráče „A" mužstva, došly síly a po obdržených dvou brankách bylo jasné, že na obrat nemáme. Výrazně se nám trápí tvůrce hry Pavelka, naopak poprvé v základní sestavě nastoupil Ngo a svým výkonem mě potěšil," dodal k utkání trenér Kondrace Jiří Janouš mladší.

Kondrac: Císař – T. Kubín (46. Pohorský) Linhart, M. Kubín, Budil – Houdek, Pavelka, Petrů (76. Kašpar), Špička – Ngo, Pavlíček.