Kondrac – Sázava 5:0

Začátek utkání vyzníval spíše pro hosty, sázavští hráči dokázali lépe kombinovat a měli územní převahu. Domácí kazili i jednoduché přihrávky a jejich hra působila zbrkle. V 16. minutě se do jasné brankové šance dostal hostující hráč, ale přestřelil. Skóre se tak měnilo na druhé straně, Pavlíček vysunul do úniku kanonýra Vítovského, který si v těchto situacích ví rady – 1:0. V dalších minutách diváci viděli spíše kopanou než fotbal, mužstva se bála něco vymyslet a hrál se tak nudný fotbal. Ve 34. minutě přišel pro domácí další radostný moment, Müllerův centr si ve vápně vynikajícím způsobem našel leteckým způsobem Přitasil a jeho nádherná hlavička skončila v šibenici – 2:0.

Ve druhém poločase se Kondrac snažila udržet vedení a spoléhala na brejky, prvních dvacet minut se zatáhla až příliš a hosté mohli snížit, ale v jasné šanci zaváhali. Trest přišel v 68. minutě, kdy se po krásné kombinaci prosadil Houdek – 3:0. V závěru měla již hra jasné parametry, Sázava se snažila zkorigovat, domácí spoléhali na brejky a rychlíky Pavlíčka s Vítovským. V 82. minutě se trefil krásně Karmazín a o chvíli později i Pavelka. Domácí si tak připsali jasné vítězství, které bylo ovšem pro hostující Sázavu až nespravedlivé.

Trenér Kondrace Jiří Janouš mladší se po vítězném zápase moc neradoval. „Získali jsme tři body a to je největší pozitivum. Upřímně řečeno je výsledek pro hosty krutý, protože jsme rozhodně nebyli o tolik lepším mužstvem, jak by mohl napovídat výsledek, a dodal k zápasu: „V prvním poločase nám vázla kombinace, hráči se zbytečně uchylovali k nákopům a fotbal se divákům nemohl líbit. Naštěstí jsme vstřelili dvě branky, což nás uklidnilo. Ve druhém poločase jsme v začátku opět přenechali zbytečně iniciativu hostům a až jejich neproměněná jasná šance nás asi probudila. Poslední půlhodina byla již kvalitní a vstřelili jsme tři krásné branky. Těší mě, že se o branky postaralo pět hráčů a poprvé v sezoně dokázali udržet čisté konto.“

Branky: 21. Vítovský, 34. Přitasil, 68. Houdek, 82. Karmazín, 85. Pavelka. Poločas: 2:0.

Kondrac: Kňazík – Houdek, Linhart, M. Kubín, Nedvěd (32. Karmazín, 81. Skalický) – Pohorský, Pavelka, Müller, Přitasil – Vítovský, Pavlíček.