Kondrac – Slavia Jesenice 6:2

Domácí vtrhli do utkání jako uragán. Hned v první minutě R. Kašpar dostal přihrávku od Vítovského a sólo proměnil. Ve druhé minutě se pro změnu Vítovský ocitl sám před brankářem Ropickým a lobem zvýšil na 2:0. Pro domácí fantastický úvod ještě zvýraznil R. Kašpar, který v páté minutě upravil již na 3:0. Hosté se z tvrdého direktu těžko vzpamatovávali, když už se zdálo, že přibírají iniciativu, přišel trestný kop ze třiceti metrů, který proměnil ve čtvrtou branku kapitán Kondrace Linhart – 4:0. Poté se domácí zbytečně hnali za dalšími brankami a hosté dvakrát do poločasu trestali. Nejprve se po brejku ve 36. minutě prosadil Kadlec a ve 40. minutě snížil na 4:2 Zdanovec, který krásně trefil odražený míč po rohu.

Do druhého poločasu šli domácí s cílem uhájit své vedení. Velmi dobrým výkonem se jim to podařilo, navíc vítězství navýšili o další dvě branky. V 70. minutě se trefil z dálky M. Kubín a pět minut před koncem se mazácky obloučkem prosadil i střídající M. Kašpar.

Domácí tak získali první jarní body.

Trenér Kondrace Jiří Janouš mladší konečně mohl mužstvo pochválit: „Kluci konečně předvedli výkon, který nepostrádal bojovnost a hlavně přesnost v kombinaci. Před utkáním nám bylo jasné, že nic jiného než vítězství nebereme. Hráči předvedli skvělý úvod, kdy jsme se prosadili třikrát během prvních pěti minut. Kromě poslední třetiny prvního poločasu jsme byli lepším mužstvem a zaslouženě zvítězili, Jesenice má šikovné hráče směrem dopředu, ale defenziva jim pokulhává,“ měl jasno kouč a už míří myšlenkami do dalších utkání: „Věřím, že nás výhra nakopne a konečně začneme předvádět výkony, které si naši fanoušci zaslouží a budeme sbírat body. Za týden si pojedeme do Tuchorazi pro tři body, pokud se nám povede zvítězit, velmi zamotáme situaci v tabulce. Kondrac si 1. B třídu zaslouží a uděláme téměř všechno pro to, aby se i příští rok u nás hrála. Přál bych si zároveň, aby se rozhodovalo pouze na hřišti.“

Branky: 1. a 5. R. Kašpar, 2. Vítovský, 25. Linhart, 70. M. Kubín, 85. M. Kašpar – 36. Kadlec, 40. Zdanovec. Rozhodčí: Beran. Diváci: 100. Poločas: 4:2.

Kondrac: Kňazík – Nedvěd (86. Janouš), Linhart, Volšický, T. Kubín – Pohorský, Mleziva (70. M. Kašpar), M. Kubín, Jaroš – Vítovský (76. Turek), R. Kašpar.