Říčany – Kondrac 2:0

Začátek utkání, na hřišti velkých rozměrů, přinesl zajímavý fotbal. Domácí měli míč více pod kontrolou, ale hosté byli v defenzivě pozorní a hrozili z brejků. Po dvou pološancích, do kterých se dostal Jaroš a Pavlíček na straně Kondrace přišel naopak gól domácích. Po zpětné přihrávce prostřelil Kňazíka bombou útočník Říčan. Do poločasu si domácí po krásných akcích vytvořili dvě vyložené brankové příležitosti, ale Kňazík hosty podržel.

Ve druhém dějství se Kondrac snažila o vyrovnání. Rozhodnutí přišlo po hodině hry. Nejprve potáhl míč po pravé straně Jaroš, ale jeho zpětnou přihrávku nezužitkoval Linhart. Naopak z protiútoku a trestném kopu se nádherně trefil přes zeď kapitán Říčan.

Ve zbytku utkání již platonická převaha Kondrace nic nepřinesla, domácí si vítězství pohlídali.

Trenér Kondrace Jiří Janouš mladší byl po utkání zklamaný, ale hráče nehanil. „Neodehráli jsme úplně špatné utkání. Hráči narozdíl od odfláknutého utkání se Sedlcem měli chuť a snahu, bojovali, ale na domácí to nestačilo, navíc nás stále trápí koncovka. Nepřekvapuje mě, že Říčany zatím vyhrály všechny jarní utkání, velmi dobře se posílily a celkově byly o něco lepší,“ pochválil soupeře a dodal směrem k dalšímu vývoji: „Situace v tabulce se nadále dramatizuje, ale budeme se nadále o body rvát. Dělat fotbal, když se daří, není žádné umění, proto věřím, že se přes nepovedený vstup do jara zvedneme a projeví se herní i mentální síla mužstva, o které stále nepochybuji. Příslibem je Jaroš, jehož výkon měl poprvé parametry, jaké si od něj slibujeme.“

Diváci: 100. Poločas: 1:0.

Sokol Kondrac: Kňazík – Vokál, Mleziva, M. Kubín, Nedvěd (55. Turek) – Jaroš, Linhart, T. Kubín, Pohorský (55. Kašpar) – Vítovský, Pavlíček (79. Janouš).