Kondrac – Louňovice 1:2

Začátek utkání domácím proti již postupujícím Louňovicím vůbec nevyšel, hosté byli aktivnější a v 10. minutě šli do vedení hlavou Hodana po rohu. V 28. minutě se po chybě v domácí obraně a zpětné přihrávce prosadil Boev – 0:2. V závěru poločasu si Kondrac vytvořila pár šancí, ale skóre se neměnilo, navíc byl hostům po druhé žluté kartě vyloučen Červeňák.

Po přestávce chtěli domácí vyrovnat a brzy vstřelili kontaktní, ale kuriózní gól, když trestný kop J. Sedláčka od laviček skončil překvapivě za zády překvapeného brankáře hostů – 1:2. Ve zbytku zápasu si Louňovičtí i v deseti hlídali své vedení, domácí měli územní převahu ale šance si až na vyjímky nevytvářeli.

„Potřetí za sebou jsme prohráli, takže nemůžeme být spokojení. Chtěli jsme předvést důrazný fotbal před početnou návštěvou, ale hlavně v prvním poločase předvedli hráči špatný výkon, kterému chybělo vše – pohyb, důraz i fotbalovost. Ve druhém poločase jsme se trochu zvedli, ale na velmi dobrého soupeře to nestačilo. Příští týden se pokusíme přivézt body z Teplýšovic, zřejmě uděláme několik změn v sestavě,“ míní trenér Kondrace Jiří Janouš ml.

Branky: 56. J. Sedláček – 10. Hodan, 28. Boev. Rozhodčí: Laštovička. Diváci: 100. Poločas: 0:2.

Kondrac: Kňazík – J. Sedláček, Linart, T. Kubín, Nedvěd – Pohorský (46. M. Kubín), Mleziva (56. Volšický), Pavelka (78. M. Kašpar), Záklasník – Vítovský, P. Sedláček.