Radim – Kondrac 5:3

V Radimi na hřišti velkých rozměrů se hrál po celé utkání zajímavý fotbal, který se divákům musel líbit. V prvním poločase měla převahu Kondrac, dostala se do dvoubrankového vedení góly Pavelky a Záklasníka. Navíc nastřelil Pohorský tyč a Vítovský nedal sólo. Šance však hosté neproměnili, a tak je domácí v poslední minutě poločasu potrestali – 1:2.

Začátek druhého dějství měla Kondrac z říše snů, P. Sedláček vystřelil zpoza šestnáctky a upravil na 1:3. Následující čtvrthodina se však stala pro hosty černým snem, když domácí třemi brankami otočili vedení ve svůj prospěch na 4:3. V závěru utkání nastřelil Pavelka bombou tyč a z tlaku se hosté dožadovali penalty na brankáře Kňazíka, který se vydal na roh do pokutového území domácích. Ta se však nekopala, navíc Radimští v poslední minutě upravili na konečných 5:3.

„Nezaujatý divák se musel náramně bavit. První poločas byl z naší strany jednoznačně nejlepší na jaře, bohužel ve druhém poločase jsme naopak odehráli katastrofální dvacetiminutovku a dovolili domácím otočit výsledek. S výkonem jsem přesto spokojen, i v závěru, když se zranil Nedvěd a Pavelka, a do hry šel náhradní brankář Vacek, jsme měli šance na vyrovnání. Domácí nám dali tvrdou lekci z efektivity, navíc se v plné nahotě ukázalo, že na tom byli fyzicky mnohem lépe a i to sehrálo zásadní roli. V příštím utkání se pokusíme potrápit v domácím prostředí suverénní Louňovice,“ zhodnotil zápas s myšlenkami na další utkání trenér Kondrace Jiří Janouš mladší.

Branky: Havránek 2, Exner, Hovorka, Antuš – Záklasník, P. Sedláček, Pavelka. Poločas: 1:2.

Kondrac: Kňazík – J. Sedláček, Linhart, T. Kubín, Nedvěd (83. Vacek) – Pohorský (26. Šanda), Mleziva, Pavelka, Záklasník – P. Sedláček, Vítovský (60. Janouš).