Kondrac – Chocerady 1:2

Do Kondrace přijely sestupem ohrožené Chocerady a bylo se na co dívat. Již ve 2. minutě šli hosté do vedení, tečovanou střelu do brány dorazil Kuželka. Ve zbytku poločasu se domácí snažili vytvořit si souvislý tlak, ale do jasných šancí se vinou ofsajdů a útočných faulů nemohli dostat.

Po přestávce se obrázek hry neměnil, přesto Kondračtí vyrovnali, když se v 65. minutě krásně trefil po samostatné akci P. Sedláček. Domácí chtěli strhnout výhru na svou stranu, jenže udeřilo na druhé straně, když po v 85. minutě, po sérii trestných kopů Chocerad, rozhodl náhradní brankář Holub.

„Chtěl bych především pochválit své hráče. Do utkání jsme dali nasazení a výkon nebyl špatný. V minulém utkání ve Štěpánově jsem zmínil, že bez nasazení jsme mužstvo okresního přeboru. V tomto utkání jsem se utvrdil, že i přes své maximální „nasazení“ do okresního přeboru patří mužstvo Chocerad. Velmi mě potěšil fakt, že jsme obdrželi třináct žlutých karet, přesto jsme dohráli v plném počtu a hráči prokázali morálně volné vlastnosti. Nedělám si iluze o čistotě fotbalu na naší úrovni, kde by mělo jít především o zábavu, ale to, co se dělo v Kondraci dnes, jsem naposledy viděl asi před šesti lety. Těším se na hodnocení zápasu z úst trenéra soupeře pana Malého, určitě se dočteme o hrdinném vítězství Chocerad. Z utkání jsme si pořídili audio/video záznam, který budeme směrovat na krajský fotbalový svaz. Pokud by měl někdo zájem se pobavit taškařicí, která se odehrála v Kondraci, rád mu kopii záznamu předám,“ byl rozlobený na nejvyšší míru trenér Kondrace Jiří Janouš ml.

„Před zápasem jsme řešili další vlnu zraněných, v poslední chvíli museli zůstat jen na tribunědva kluci a jsem rád, žeostatní dali do zápasu hlavně srdce. Docela se domácím divím, už několik minut před výkopem urážel hlouček fanoušků rozhodčího, o nás na střídačce se celý zápas „staral“ pan Janouš starší, což nebylo příjemné. Skupina je dost zamotaná a musíme jít za záchranou zápas od zápasu,“ ví kouč Chocerad Milan Malý, že ještě nemají vyhráno.

Branky: 65. P. Sedláček - 2. Kuželka, 86. Holub. Rozhodčí: Kvasnička. Diváci: 100. Poločas: 0:1.

Kondrac: Kňazík – T. Kubín, Mleziva, M. Kubín (60. Volšický), J. Sedláček – Nedvěd (76. Šanda), Linhart, Pavelka, Záklasník – P. Sedláček, Pohorský (50. Vítovský).

Chocerady: Bouček - Vycpálek, Tusjak, Burcev, Mařinec - Kadlec, Kuželka, Brožek, Klír (82. Pavlíček) - Platil (75. T. Pospíšil), Šmejkal (60. Holub).